28 czerwca 2022 roku, po pandemicznej przerwie, na Mysią 3 wraca ceniony przez projektantów wnętrz, architektów i miłośników wzornictwa, cykl spotkań OKK! design. W tym roku będziemy świadkami specjalnej edycji, gdyż spotkania zapoczątkowane przez Olgę Kisiel-Konopkę, właścicielkę agencji OKK! PR, obchodzą właśnie swój 10. jubileusz. 

„Come Back”

Tegoroczne dyskusje o tym, co w architekturze, sztuce i wzornictwie jest najcenniejsze, pod wspólnym tytułem „Come Back”, prowadzone będą przez uznane autorytety – kuratorów, architektów, dziennikarzy i aktywistów, ukazując wyzwania stojące przed współczesną architekturą i projektami wnętrz. Minione edycje OKK! design pokazały, jak bardzo potrzebne są tego rodzaju wydarzenia, wzbudzając za każdym razem duże zainteresowanie w środowisku projektowym. Hasło tegorocznej edycji „Come Back” nawiązuje do powrotu najważniejszych wartości w branży, jasno zdefiniowanej roli architekta, jakościowych materiałów wykończeniowych, zrównoważonego rozwoju i sztuki w tworzeniu przyjaznych miejsc do życia i szeroko rozumianego dobrostanu nas wszystkich.

OKK! design 28 czerwca

W programie między innymi: relacja z targów w Mediolanie, panele dyskusyjne, komunikacja designem, ponadczasowa architektura, sztuka we wnętrzach, domowa strefa rozrywki, podsumowanie ŁDF RE:GENERACJA. W programie nie zabraknie też rozmowy o polskim rzemiośle grupy Kolektywni, zrzeszającej rodzime marki meblarskie: BORCAS, LOFT DECORA, MILONI, NOBONOBO i SWALLOW’S TAIL. Dla gości przygotowano również prezentację stand-up „Architekt kontra rzeczywistość”, którą poprowadzi architekt, prof. Jan Sikora. Zwieńczeniem bogatego programu 19. edycji OKK! design będzie podsumowanie projektu WODA: W CENTRUM. Wszystko to 28 czerwca o godz.12:00 przy ul. Mysiej 3 w Warszawie. Zapraszamy!