Niejedna dziewczynka marzyła w swoim czasie o byciu baśniową syreną i podwodnym życiu wśród raf, ryb i innych, morskich żyjątek. Dom, o którym dziś piszemy, wydaje się być ucieleśnieniem marzeń o rezydencji idealnej dla Arielki. Ta budowla znajduje się na wyspie Mujeres w Meksyku i można ją wynająć przez znany portal Airbnb.

Inspiracją do powstania tego budynku były kształty muszelek ślimaków. I rzeczywiście wakacyjny domek wygląda jak dwie ogromne, białe muszle z okienkami. W jasnym wnętrzu Cosa Caracol znajdziemy dwie sypialnie, w tym jedną z tarasem i widokiem na Morze Karaibskie. Jest też salon, kuchnia i dwie łazienki. Wyposażenie? Również w podwodnym stylu. Pełno tu muszli, muszelek i innych skarbów związanych z morzem. Wydaje się nam, że TO łóżko pasowałoby tam idealnie!

W ogrodzie rezydencji znajdują się niewielki basen, leżaki i palmy. Posiadłość jest wprawdzie ogrodzona, jednak jej goście muszą liczyć się z ciekawskimi spojrzeniami przechodniów, którzy chcą choć na chwilę rzucić okiem na słynną budowlę w kształcie muszli. Chcielibyście spędzić tu swoje wakacje?