Ten projekt został skrojony specjalnie pod gust inwestorów Anny Karczmarczyk i Pascala Litwina. Aktorka i producent telewizyjny lubią wnętrza przytulne i nowoczesne zarazem. O pomoc w urządzeniu swojego mieszkania na warszawskiej Woli poprosili architektów z pracowni Ggrupa.pl (Mateusza Frankowskiego, Fryderyka Granicznego, Marcina Solarka, Jakuba Oleksińskiego)

Styl tego niewielkiego mieszkania? Chyba najtrafniej oddaje go określenie ciepły minimalizm. Prostota, ciepłe odcienie drewna, tylko najpotrzebniejsze meble i sprzęty (na powierzchni 38 metrów kwadratowych trzeba zachować dyscyplinę, tak by nie przeładować ograniczonej przestrzeni). Do tego biel, półprzezroczyste zasłony, aksamitna, zielona kanapa, lustra i szczypta skandynawskiego szyku. W części dziennej przy stole stanęły krzesła vintage z krzeslarz.pl, pod telewizorem znalazła się prosta szafka na domowe drobiazgi. Nas szczególnie zauroczyły fronty zabudowy kuchennej i szaf w sypialni wykonane z wędzonego dębu (interesujący, przyjemny kolor). 

Hit? Minimalistyczna łazienka wykończona niemal w całości mikrocementem. Gładkie powierzchnie, jasne ściany, marmur Fior di Bosco na blacie, tylko niezbędne kosmetyki w stylowych buteleczkach na półkach połączono tu z czarnymi bateriami i akcesoriami w rodzaju wieszaków na ręczniki.