Ceresio 7 to modny mediolański adres, który od kilku lat skutecznie przyciąga tu wielbicieli luksusu i wielkomiejskich klimatów.  Znajduje się tu budynek z basenem  i restauracją na dachu skąd rozciąga się panorama stolicy Lombardii. Swoją siedzibę w budynku ma tutaj także modowa marka Dsquared2. To właśnie jej założyciele, Dean i Dan Caten, spotkali się z architektami z Storage Associati, aby wykreować niebanalne wnętrza Ceresio 7 | Gym & Spa ekskluzywnego klubu fitness i wellness na parterze budynku Ceresio 7.

Oprócz ultranowoczesnej  siłowni, nowy klub Ceresio 7 | Gym & Spa  posiada luksusową strefę urody i spa, urządzoną w ścisłej współpracy z firmą Dornbracht.
Do dyspozycji gości jest tu nie tylko wysokiej jakości sprzęt fitness marki Technogym, oraz profesjonalni trenerzy i dietetycy. Goście mogą także liczyć na przemyślany system różnorodnych zajęć: można brać udział w efektywnych, indywidualnych i grupowych treningach m.in. cross-fit, spinning, joga, pilates. Goście mogą zrelaksować się później w ekskluzywnej strefie piękności i spa. Oprócz basenu, jacuzzi, łaźni tureckiej i sauny jest  także możliwość skorzystania z zabiegów krioterapii lub talasoterapii. Projektując strefę urody i spa architekci Storage Associati polegali na holistycznej wiedzy firmy Dornbracht. Powierzchnie, funkcje i wymiary wszystkich produktów Dornbracht zostały wykonane specjalnie dla tego projektu zgodnie z wytycznymi projektowymi architektów.
Warto przyjrzeć się bliżej tym rozwiązaniom, bo to właśnie dzięki nim  klub Ceresio 7 | Gym & Spa jest wyjątkowy.

Dornbracht dostarczył Comfort Shower i Leg Shower. Dzięki temu pierwszemu goście mogą cieszyć się terapeutycznym prysznicem w pozycji siedzącej, podczas gdy potężne strumienie wody masują plecy i pomagają rozluźnić mięśnie. Z kolei Leg Shower pomaga ochłonąć po wymagającym treningu. Chłodna lub naprzemiennie gorąca i zimna woda uderza w nogi za dotknięciem przycisku, pomagając w regeneracji po sporcie. Comfort Shower i Leg Shower wykończone są eleganckim szczotkowanym mosiądzem. Z kolei Sensory Sky przy basenie obiecuje luksusowe doznania wellness. Różne rodzaje deszczu, mgły, światła i zapachów łączą się, tworząc złożone choreografie inspirowane zjawiskami pogody i nastrojami w przyrodzie.  Vertical Shower zainstalowany w strefie beauty łączy kilka punktów wylotowych i różne tryby przepływu. Różne formy dozowania i wstępnie ustawione programy wodne Vertical Shower są odpowiednie dla licznych zastosowań w zakresie zdrowia i odnowy biologicznej - od energicznego prysznica naprzemiennego po relaksujący masaż wodny. Stylową atmosferę Ceresio 7 | Gym & Spa dodatkowo podkreślają baterie i rozwiązania prysznicowe z ponadczasowej i klasycznej serii Tara, którą można znaleźć w całym klubie.