Sklepy z ubraniami i akcesoriami dla dzieci kojarzą się Wam ze słodkim różem i postaciami z kreskówek? Styl bébé concept, butiku otwartego niedawno w Warszawie przez dwie siostry, jest zupełnie inny. Wnętrze przy ulicy Kłopot zaprojektowane przez architektkę Marię Thiel-Roman bardziej przypomina nam mieszkanie w stylu boho. Na ścianach mamy tu bowiem przyjemne beże, na podłodze leżą dywany z naturalnych tkanin, a wszędzie mnóstwo koszy z trawy morskiej. Jest też kącik z komodą vintage, okrągłe lustro, rattanowy wieszak na ubrania i małe stoliki z marmurowym blatem. O tym, że właściwie jesteśmy w sklepie przypomną nam regały z ekspozycją starannie wyselekcjonowanych zabawek i dodatków dla najmłodszych.

Osiągniecie tego efektu wcale nie było łatwe. W tym miejscu wcześniej mieściło się bowiem biuro ze ścianami pomalowanymi na granatowo, widocznymi listwami i brzydką podłogą. 
W środku atmosfera slow shoppingu - właścicielki serwują klientom kawę i świeże owoce, a z głośników leci relaksująca muzyka.