Dzisiaj zaglądamy do mieszkania w gdańskiej Letnicy. Mieszkanie ma powierzchnię 72 metrów kwadratowych, a za jego projekt odpowiada Marta Kramkowska z KRAMKOWSKA PRACOWNIA WNĘTRZ. 

Oto wnętrze mieszkania w nowym bloku, które powstało z myślą o jego właścicielu, młodym mężczyźnie. Inwestor lubi nowoczesny styl, przestrzenie eleganckie, ale jednocześnie proste i uporządkowane, bez nadmiaru dodatków i wrażenia przeładowania. Architektka zdecydowała się więc na stonowane kolory, które gdzieniegdzie tylko ożywia kropla żółci i chabrowych niebieskości. 

W salonie sporo miejsca zajmuje skórzany, czarny narożnik. Tuż obok mamy stolik kawowy i ściankę rtv. Pod oknem stanął stół z krzesłami w aksamitnej tapicerce (szare, niebieskie i żółte). Stąd niedaleko już do części kuchennej. To brązowa zabudowa z jasnym blatem i czarną lodówką, do tego wygodna wyspa kuchenna pełniąca także funkcję barku. Okna w strefie dziennej przysłaniają żaluzje. Ze sporego tarasu rozciąga się widok na osiedle i charakterystyczny Stadion Energa Gdańsk. 

W sypialni całą uwagę kradnie ogromna fotografia z górskim widokiem. Meble mają tu czarny kolor. W łazience mamy industrialne, szare kafle w połączeniu ze srebrzystą mozaiką. Fronty zabudowy nawiązują do tych w aneksie kuchennym.