Fani błękitu, kobaltu, indygo, ultramaryny i lazuru - mamy coś dla Was. To warszawskie mieszkanie zaprojektowane przez studio projektowe Joanny Zabłockiej jest całe w niebieskościach.
 

Wnętrze ma 103 metry kwadratowe powierzchni i powstało specjalnie dla rodziny z dwójką dzieci. Inspiracje? Słoneczna Portugalia, azulejos i wielki błękit. I tak niebieskie są tu zasłony, kuchenne szafki, krzesła w jadalni, glazura, aksamitne łóżko i niebiańska tapeta w sypialni a także całe mnóstwo dodatków (na przykład poduszki, porcelana w stylu angielskim, ręczniki). To wszystko zestawiono z bielą (ściany, cześć mebli) i gołębią szarością (biblioteczka, sofa). Pojawiają się też drewniane akcenty (podłoga i gres w łazience w kolorze jasnego dębu) oraz miedź w dodatkach (uchwyty szafek, biało-złota lampa nad stołem od Torremato Lab).

Inne warte uwagi elementy i dodatki to kamienny, kwarcytowy blat kuchenny o marmurowym deseniu  i spektakularny żyrandol Vertigo projektu Constance Guisset Studio. Nam najbardziej podoba się spokój bijący z tej realizacji i domowa przytulność.