Co roku, w tym gorącym, przedświątecznym okresie zwracamy swoje spojrzenia na Biały Dom i jego wystrój. Wczoraj oficjalnie zaprezentowano w nim bogate, tradycyjne bożonarodzeniowe ozdoby i dekoracje. Większość z nich dobrała sama Pierwsza Dama - Melania Trump. Tegorocznym hasłem przewodnim wystroju są "American Treasures" czyli "Amerykańskie Skraby". To hołd złożony wyjątkowemu dziedzictwu Ameryki.

Moment dekorowania Białego Domu na święta jest bardzo radosny. Tegoroczny motyw przewodni honoruje serce i ducha narodu amerykańskiego. Dziękuję wielu wolontariuszom i pracownikom, którzy ciężko pracowali, aby udekorować Biały Dom. W imieniu mojej rodziny życzymy wszystkim bardzo Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku - powiedziała Melania Trump. 

Jakie są tegoroczne dekoracje? W Białym Domu stanęło 29 świątecznych drzewek. Zawisło na nich ponad 14 tysięcy ozdób, głównie w kolorze czerwonym. Są też: Biały Dom, Kapitol, pomniki Lincolna, Jeffersona i Waszyngtona z piernika, ozdobne bombki i wycinanki. Jest naprawdę bajkowo! Już w grudniu Biały Dom zaczną odwiedzać turyści, odbędą się tu także koncerty bożonarodzeniowe i liczne spotkania świąteczne. Dekoracje obejrzycie w naszej galerii. Jak się Wam podobają?