Roos van Dorsten to blogerka i influencerka (@moderosaofficial), która w sieci dzieli się swoimi modowymi wyborami. Dzisiaj razem z Westwing zaglądamy do jej mieszkania – oazy spokoju w holenderskim mieście Zwolle. Dom blogerki to opowieść o różnych odcieniach beżu połączonych elegancko z odrobiną czerni i bieli. Stonowana kolorystyka sprawia, że to miejsce idealne do relaksu. Dobrze widać to w przestrzeni dziennej. 

Salon i kuchnia u Roos van Dorsten

- Podstawą stylizacji jest dla mnie wybranie dwóch lub trzech kluczowych elementów w domu i praca wokół nich. Dla mnie sofa Lennon z Westwing Collection i ogromne dzieło sztuki stały się bazą salonu – opowiada Moderosa. Ważnym punktem salonu jest również okrągły stół. Roos ustawiła wokół niego krzesła z plecionką wiedeńską na siedziskach i oparciach. Plecionka pojawia się także na komodzie. - Kiedy spoglądam zza stołu jadalnego na część wypoczynkową, po prostu zawsze jestem szczęśliwa. To mój ulubiony kącik, ponieważ wszystko tak pięknie się ze sobą łączy. Rewelacyjna sofa, najbardziej miękki dywanik ever, dodatki... Wszystko razem jest po prostu piękne - dodaje blogerka. Roos pracuje często z domu. Rozkłada wtedy laptopa na stole, ale zdarza się jej pracować także z kanapy albo puszystego dywanu tuż obok. - To po prostu zależy od tego, na co mam ochotę. Chociaż uważam, że to niekoniecznie jest bardzo dobre dla mojego karku i pleców... Więc dobre krzesło jest zdecydowanie zalecane – komentuje Moderosa.

Strefa prywatna mieszkania

Do wypoczynku w sypialni zachęca ogromne łóżko z tapicerowanym zagłówkiem w kremowej bieli. Roos van Dorsten ustawiła je pod czarną ścianą ozdobioną jedynie minimalistycznymi grafikami. Łazienka to także królestwo beży i złamanej szarości. Influencerka utrzymuje tu wzorowy porządek. Większość kosmetyków i potrzebnych w tym miejscu akcesoriów skrywają duże szuflady. 

___________
W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy