Gdzie Was dzisiaj zabieramy? Do Tarnowa. Tu w willowej dzielnicy stoi dom młodego małżeństwa, którego wykończeniem i aranżacją zajęła się pracownia MM Architekci (Małgorzata Bacik i Andrzej Bacik). Biel, ciepłe beże, odrobina czerni i niebieskości - przygotujcie się na sporą dawką tych kolorów. 

Przytulny dom jednorodzinny

Kuchnia, choć niewielka, z pewnością przyciąga uwagę. Najsilniejszymi akcentami są tutaj płytki Mutina (dostępne w sieci salonów Dekorian Home), ułożone w dwóch rzędach na jednej ze ścian oraz idealnie dopasowana do nich kolorystycznie farba tablicowa Metropolis (miejsce na domowe notatki kredą). Zabudowa kuchenna to szafki w ciepłym odcieniu orzecha amerykańskiego połączone z grafitowym blatem. 

W salonie na pierwszym planie znajdziemy szarą kanapę narożną, tuż obok niej stolik kawowy z blatem ze szkła i dywan również z Dekorian Home – kolekcja Parati od Epic Carpets. Zamiast telewizora, wnętrze dopełnia sztuka współczesna – białe rzeźby, autorstwa Marii Niewiadomskiej, wyglądają bardzo nowocześnie, ale swoją formą i tematem nawiązują do klasycznych wzorców. Do narożnego kominka od polskiej marki Kratki inwestorów przekonała architektka. Dzięki niemu mieszkańcy i ich goście mogą cieszyć się ciepłem ognia nie tylko w salonie, ale także w jadalni.
Sypialnia gospodarzy to białe meble z drewnianymi elementami, prosty układ pomieszczenia, duże łóżko, dywan na podłodze, zasłony w oknach i błękitne ściany. Na przeciwko łóżka zawisł telewizor - w tym miejscu idealny do wieczornych maratonów filmowych. W całym domu pojawiają się słynne plakaty Ryszarda Kai.