Skup się na detalach! 

Fototapeta z ulubioną bajkową postacią dziecka w pewnym momencie może wydawać się dobrym pomysłem, ale co jeśli Twoja pociecha nagle stwierdzi, że jest już za duża na bajki? Lepszym rozwiązaniem jest wybór zdrowej farby o neutralnym kolorze oraz solidnych, uniwersalnych mebli. Taka baza będzie stanowiła doskonałą podstawę do dowolnych zmian w aranżacji pokoju. Porządne meble posłużą przez lata, a delikatne i nie tak kosztowne zmiany jak naklejki lub ozdoby ścienne, kolorowe dekoracje na półkach czy pościel z postaciami z filmów pozwolą zaakcentować zmieniające się zainteresowania malucha. Dobrym pomysłem jest również oprawianie rysunków najmłodszych w stylowe ramki i tworzenie autorskiej wystawy. 

Funkcjonalność to podstawa

Postaraj się zagospodarować pomieszczenie tak, aby maluch czuł się w nim swobodnie. Stwórz kącik kreatywny, w którym będzie mógł zarówno bawić się i uczyć, pamiętając jednocześnie o przechowywaniu zabawek – dla tych, którzy nie dysponują ogromną przestrzenią marki takie jak NIZIO proponują wiele różnorodnych, funkcjonalnych rozwiązań. Komoda będąca także przewijakiem, czy kosze na zabawki sprawdzą się tu idealnie i zaoszczędzą sporo miejsca. Zadbaj również o przytulną przestrzeń do odpoczynku - nie zapominając o wygodnym fotelu dla Ciebie. 

Postaw na klasykę

Wybierając meble dla dzieci pamiętaj, aby nie tylko dobrze się prezentowały, ale przede wszystkim był wyprodukowane z dobrej jakości materiałów. Marka NIZIO udowadnia, że starannie wyselekcjonowane drewno to zawsze niezawodny wybór. Za jego pomocą można z łatwością zaaranżować wnętrze tak, aby zaspokajało zmysł estetyczny mamy i przede wszystkim zapewniało bezpieczeństwo dziecka. Naturalne drewno wykorzystywane przez NIZIO jest pokryte neutralną, ekologiczną farbą oraz nie przyciąga kurzu zapobiegając uporczywym alergiom. W ich ofercie znaleźć można meble dla dzieci o jasnych, rozświetlających pomieszczenie odcieniach, a kolor wprowadzić przy użyciu pastelowych dodatków, idealnych dla miłośników stylu boho. Ozdoby naściennie przemieniające sufit w prawdziwą galaktykę, poduszki-planety lub statki kosmiczne, barwne girlandy i lniane baldachimy, dywaniki w kształcie Myszki Miki oraz domki dla lalek z drewna sosnowego - to wszystko sprawi, że Twoje dziecko zamieszka w magicznej krainie, o której zawsze marzyło. 

Photo credits: 

Zdjęcia: Yassen Hristov (fb: @yassen.hristov, ig: yassen_hristov)

Stylizacja: Kamila Jakubowska-Szmyd (fb: Kamila Jakubowska-Szmyd, ig: Milalook_)

Lokalizacja: Galeria Ornament Anna Koszela (fb: @annakoszela.architektwnetrz, ig: @anna_koszela)