Odwiedzający wprowadzani są w oniryczny nastrój poprzez wystawy oddziałowujące na ich wszystkie zmysły. W Muzeum Lodów można zobaczyć instalację Banana Split wykonaną z 10 000 sztucznych bananów. Banana Split to kultowy amerykański deser. Dostanimy w nim banana, 3 gałki lodów, polewy, bitą śmietanę i ozdobną wisienkę.

Ponadto w Muzeum można poczuć miętowo czekoladowy zapach szklarni, w której rośnie mięta na podłożu z ziaren kakaowca, czy zanurzyć się w basenie wypełnionym kolorową posypką do lodów.  Poza tym w muzeum znajduje się pokój poświęcony Kalifornii, instalacja z olbrzymimi roztapiającymi się lodami na patyku i inne pobudzające wyobraźnię eksponaty. Kolorowe kadry z tej wystawy często trafiają do kanałów społecznościowych, możliwe, że natknęliście się już na nie na Instagramie lub Facebooku. 

Muzeum Lodów otwarte jest od 22.04 do 29.05, niestety w tej chwili wszystkie bilety są wyprzedane. W ich cenę wliczona była również degustacja lodów. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii. Przygotujcie się na prawdziwą eksplozję kolorów.