O czym marzyli właściciele tego apartamentu? O wnętrzu funkcjonalnym i jednocześnie eleganckim. Swoją wizję pokoju idealnego miał także ich nastoletni syn. Na potrzeby inwestorów odpowiedziała Magdalena Młynarska z Famm Design. I tak powstała przestrzeń „szyta na miarę”, w której nowoczesny design i sprytne rozwiązania stanowią harmonijny duet.  

Naszą wirtualną wycieczkę rozpoczynamy od kuchni. Tu wzrok przyciąga przede wszystkim oryginalna lampa w kształcie księżyca błyszcząca na tle czarnych elementów AGD oraz mebli w kolorze toffi (fronty kuchenne i hokery o skórzanych siedziskach). Elegancki klimat dodatkowo podkreśla czarny marmur (na wyspie kuchennej i blatach roboczych) z wyrazistymi, białymi nitkami. Stąd już tylko krok do reprezentacyjnego salonu. Architektka postawiła tu na wygodną, dużą, skórzaną sofę w karmelowym odcieniu i podłużny stolik kawowy z elementami złota. Mamy tu także telewizor i kominek, ale całą uwagę kradnie cudny widok, który rozpościera się z okna. 

Łazienkę i sypialnię Magdalena Młynarska urządziła także w ciemnych kolorach. Czarne tapety i płytki delikatnie uzupełniają dodatki w odcieniu miedzi i mosiądzu. Za to królestwo syna to już zupełnie inna historia. Nastolatek wybrał wyrazistą, odmienną paletę barw: czerwień, granat, czerń i żółć w połączeniu z bielą. Jest tu jasno i przestronnie, do tego sporo sportowych gadżetów. Ciekawostka to łazienka z bohaterami ulubionej kreskówki. Mieszkańcy Miasteczka South Park: Stan, Kyle, Eric i Kenny zerkają na właściciela codziennie ze ścian prysznica. 
 

Polecamy także Apartament w nowojorskim stylu