Nowy apartament GLACE na 29 piętrze ZŁOTEJ 44 w Warszawie to kompilacja różnych stylów. Za realizację tego wnętrza o powierzchni 137 metrów kwadratowych odpowiada studio AKSONOMETRIA. Mieszkanie składa się z rozległego salonu z panoramicznymi oknami wychodzącymi na zachodnią i północną część Warszawy, wydzielonej kuchni otwartej na jadalnię, przestronnych korytarzy, sypialni połączonej z okazałą garderobą oraz łazienki z wanną i prysznicem. Stałe elementy wyposażenia zostały wykonane według aranżacji londyńskiego studia Woods Bagot. Na ścianach wyeksponowane zostało malarstwo Aleksandry Niemczyk, wiszą tu także kultowe już lustra zaprojektowane przez Oskara Ziętę. W salonie stanęła sofa sofa Nuvola od ROLF BENZ, a w jadalni stół od Hustla.  

Apartamenty zawieszone w chmurach przy ZŁOTA 44 zastajemy już zaaranżowane warszawską architekturą zatopioną w zielonych pejzażach. Im bliżej okna tym szersza panorama, która narzuca kolory natury. Tutaj wyzwaniem jest zharmonizowanie dwóch przestrzeni, tak aby wnętrze stanowiło kontynuację zewnętrza, a nie konkurowało kolorem,
czy nie absorbowało uwagi zbyt mocnymi akcentami lub nie przytłaczało formą. Sztuką jest dopasowanie - skrojenie wnętrza na miarę… kolory natury, monochromatyczne biele, szarości - w otoczeniu żywej zieleni w apartamencie GLACE naturalnie wpisują się w zewnętrzne krajobrazy. Rozmyte barwy błękitu w dodatkach łączą nas z niebem, będącym najpiękniejszym tłem. Aranżujemy wnętrza wsłuchując się w potrzeby ludzi „szyjąc meble na miarę!
-  mówi Agnieszka Piętera, właścicielka Aksonometrii.