Fiore Verde to pokazowy apartament zaprojektowany przez Galerię Heban. Nad wnętrzem pracował duet architektów – Ines Lulkowska i Tomasz Tronina z pracowni Innovattio Architecture. Stworzyli oni inspirującą przestrzeń, nasyconą ciepłymi, głębokimi kolorami z zielenią w roli głównej.  

Mieszkanie ma 103,6 m2 powierzchni i mieści się na na 33. piętrze słynnego wieżowca projektu Daniela Libeskinda przy Złotej 44.  Co tu mamy? Salon z jadalnią, kuchnię z aneksem, sypialnię, 2 łazienki, korytarz z funkcjonalnymi szafami i zapierający dech w piersiach widok na Warszawskie Filtry.  Wśród mebli łatwo wypatrzeć ikony i wnętrzarskie perełki: stół Anapo od Driade z mocno wyeksponowaną konstrukcją, lustro Christine i stolik Roy z włoskiej manufaktury Fiam Italia. Na uwagę zasługują niepowtarzalne tapety wykonane przez Inkiostro Bianco. Ta kwiecista nadaje charakter całemu wnętrzu. Do tego znajdziemy tu włoskie marmury, trawertyn i dębowy parkiet. Czuć włoski styl. 

Projektanci postawili tu także na nowoczesne technologie.  Inteligentny system pozwala z każdego pomieszczenia za pomocą smartfona regulować oświetlenie, klimatyzację, telewizję czy nagłośnienie. jak się Wam podoba?