To już kolejny raz, kiedy redakcja ELLE Decoration wspiera działania Akademii Hansgrohe, która zaprasza do udziału w najnowszej edycji swojego konkursu projektowego. Tegoroczne hasło brzmi: „Skończona forma to dopiero początek“

Zadanie polega na zaprojektowaniu łazienki z armaturą wykorzystującą możliwości Manufaktury Axor słynącej z tego, że spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów i na ich życzenie modyfikuje istniejące produkty. Zmiany dotyczą najczęściej koloru, wysokości i grawerowania. Wiele etapów pracy wykonywanych jest ręcznie. Można zamówić produkt w dowolnym kolorze z palety RAL. Poszczególne elementy mogą być skrócone, wydłużone, opatrzone inicjałami, logotypem lub napisem odzwierciedlającym własny charakter pisma.

Główną nagrodą w konkursie Akademii Hansgrohe jest stypendium w wysokości 20 000 zł, które zwycięzca może wykorzystać zgodnie z własnymi oczekiwaniami. Dodatkowo do wygrania są dwie nagrody specjalne - 5000 zł dla projektu zgłoszonego przez projektanta oraz 5000 zł dla projektu studenckiego.

Przewodniczącą jury jest Małgorzata Szczepańska - redaktor naczelna polskiej edycji ELLE Decoration. Wraz z nią projekty oceniać będą: Bogumiła Jung (prezes Stowarzyszenia Projektantów Form Przemysłowych SPFP i prorektor Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu), Maria Tyniec (architektka wnętrz i publicystka), Dagmara Jakubczak (historyk sztuki i projektantka wnętrz, autorka bloga FORelements.pl), Paweł Balcerzak (wykładowca ASP Wydział Wzornictwa w Warszawie), Wojciech Trzcionka (dyrektor wydawniczy „Design Alive”, konsultant w dziedzinie designu) i Robert Kamiński (Prezes Zarządu Hansgrohe Sp. z o.o.).

Termin zgłaszania prac: 11 grudnia 2016. Konkurs jest dwuetapowy. Autorzy najlepszych projektów wybranych przez Jury w pierwszym etapie będą walczyć o nagrodę główną podczas Finału 22.03.2017 roku w siedzibie firmy Hansgrohe.

 

 GALERIA>>>