6 powodów, dla których warto sięgnąć po najnowsze wydanie ELLE Decoration

1.    Zabierzemy was do fantastycznych domów i apartamentów od Paryża, przez Zurych po Warszawę z lotu ptaka. Szczególnie polecamy zajrzeć do egzotycznej miejskiej dżungli fotografa mody, Marcina Tyszki – trudno oprzeć się jego nieposkromionej energii, prawdziwa uczta wzorów i barw!
2.    Zapraszamy na włoskie randez vous z designem. Przygotowaliśmy aż 26 stron barwnych relacji z targów Salone del Mobile w Mediolanie oraz portrety najlepszych projektantów i gwiazd Milan Design Week, którzy są teraz na topie.
3.    Zobaczycie premierę modowej kolekcji Patricii Urquioli dla marki Weekend Max Mara. Typowe dla hiszpańskiej architektki kolory, formy i struktury teraz na bluzkach, płaszczach i torbach.
4.    Jeśli śnicie o luksusowej sypialni, to koniecznie zajrzyjcie do naszego dossier. Wśród pomysłów na wystrój alkowy znajdziecie receptę zarówno na łagodne zasypianie, jak i rozświetlone przestrzenie, w których cudownie jest się budzić. 
5.    Na jesień: lekcja z oświetlenia. Plejada lamp, które będą gwiazdami w waszych domach.
6.    A na deser w ELLE Decoration bogaty świat JJ Martin, Amerykanki, która pokochała Mediolan i którą pokochał Mediolan.