Oto nasza lista pięciu najpiekniejszych hoteli, w których warto zamieszkać podczas podróży poślubnej.

1. Naszą listę otwiera hotel Alila Villas na Bali. U stóp oceanu, pod palmami, z luksusowym SPA i pysznym jedzeniem - czego można chcieć więcej? Widoki zapierają dech w piersiach. Nowożeńcy mają do swej dyspozycji komfortową, prywatną willę z basenem. Mmmmm, rozmarzyliśmy sie trochę.

2. Numer dwa to hotel El Secreto w Belize. Nic nie zakłóci prywatności świeżo poślubionych par. Do tego miejsca można dostać się wyłącznie łodzią - ten hotel położony jest na wyspie. Plaża? Niebiańska - jak z bajki! Zerknijcie tylko na zdjęcia w galerii. Zakwaterowanie w domkach krytych liśćmi palmowymi oczywiście z widokiem na ocean.

3. Nie od dziś wiadomo, że Paryż to miasto zakochanych. Nie mogło go więc zabraknąć na liście naszych rekomendacji jeśli chodzi o miodowy miesiąc. Wybraliśmy zatem piękny hotel La Maison Champs Elysees wyróżniający się doskonałym designem i równie doskonałą obsługą. Jest elegancko, jasno, luksusowo.

4. Komu marzy się relaks w SPA podczas podróży poślubnej ten z pewnością doceni uroki Kenoa Exclusive Beach Spa Resort w Barra de Sao Miguel w Brazylii. Leżaki, wanny, masaże, kąpiele, drinki z palemką, siłownia a nawet biblioteka - to wszystko z pewnością umyli pobyt gościom. Architektura idealnie stapia się tu z urokliwym krajobrazem.

5. Na miejscu ostatnim zatopiony w egzotycznej dżungli hotel El Otro Lado z Panamy. To miejsce docenią z pewnością Ci, którzy oprócz relaksu na basenowym leżaku cenią sobie nurkowanie. Wzdłuż hotelowej plaży rozciąga się bowiem rafa koralowa. Hotel urządzony jest w stylu karaibskim. Jest więc kolorowo, energetycznie, ale w żadnym razie nie tandetnie.

Rezerwacji można dokonywać za pomocą strony designhotels.com