Klaudia, psycholog dziecięcy, po kilku latach rozdarcia między wyzwaniami zawodowymi w Warszawie, a ukochanym Krakowem, postanowiła zagościć w stolicy na dłużej. I tak stała się właścicielką 40-metrowego mieszkania na warszawskim Rakowie. Wnętrze dla niej zaprojektowała Magdalena Milejska z ODWZOROWANIA.  

Najważniejszą częścią mieszkania stała się kuchnia z ogromnym stołem. Jest tu część robocza z blatem oraz barowa z miedzianą blachą, która z miejsca stała się ulubionym zakątkiem wszystkich gości odwiedzających to wnętrze. Klaudia trzyma tu wszystkie specjały, które serwuje swoim gościom. Kuchenna zabudowa to popularny system METOD z IKEA, tym razem połączony z frontami marki FRØPT. Salon jest tu  tłem dla spotkań przy stanowiącym centralny punkt stole. Choć uwagę kradną także grafiki, plakaty i duży, kolorowy obraz oraz lampa Gras na długim wysięgniku.

O krok od części dziennej znajduje się sypialnia. Jej wnętrze jest jasne i lekkie. W środku mamy białe zasłony i szafy (ze skórzanymi uchwytami) oraz duże łóżko z lnianą pościelą. 
Łazienka, która jest mieszanką na pozór konkurujących ze sobą pomysłów, to kolejny ukłon w kierunku barwnej osobowości właścicielki. Wszystkie elementy udało się połączyć tak, że tworzą spójną, stonowaną całość. Różowe płytki i złota armatura retro przełamane zostały płytkami lastriko.