35-metrowe mieszkanie przy ul. Grzybowskiej w Warszawie przeznaczono na wynajem. Inwestorom, którzy zlecili pracowni Decoroom opracowanie kompleksowego projektu, zależało na stworzeniu wygodnego wnętrza, które będzie się wyróżniało na tle innych propozycji kierowanych do najemców biznesowych.

Aby nie tracić cennego światła, pomiędzy sypialnią a częścią dzienną architektki postawiły ściankę, którą po obu stronach dopełniają szklane loftowe drzwi, rozciągające się od podłogi aż pod sufit. Zastosowanie przejrzystego szkła pozwoliło z jednej strony na zachowanie lekkości i wizualne przenikanie się przestrzeni prywatnej i salonu, z drugiej zaś – na stworzenie mieszkańcom prywatności na niewielkiej przestrzeni. W sypialni oprócz łóżka stanęła obszerna szafa. W zabudowę zgrabnie wkomponowano czarny, metalowy słupek z otwartymi półkami. Na ścianie za wygodnym, podwójnym łóżkiem pojawiła się tapeta  z rysunkiem dmuchawców. Kolory? Szarość złamana błękitem i bielą. 

W strefie dziennej mamy część wypoczynkową oraz aneks kuchenny. Proste, nowoczesne szafki zabudowy harmonizują z antracytowym, laminowanym blatem.  Niedaleko stanął stolik i dwa krzesła. Stąd już tylko krok do wygodnego, szarego narożnika. W tym wnętrzu także postawiono na niebieskie akcenty: lodówkę i czajnik SMEG, poduchy w kolorze ultramaryna czy ceramikę. Ta sama kolorystyka z dodatkiem bieli powtarza się w niewielkiej łazience.