10 powodów, dla których warto kupić najnowsze ELLE Decoration:

1.    Zobaczycie prywatny dom zaprojektowany przez twórcę opery w Sydney, Jørna Utzona. Laureat Nagrody Pritzkera i syn szkutnika stworzył budynek posadowiony na palach wznoszący się niczym statek ponad jeziorem nieopodal Kopenhagi. 
2.    Zaglądamy też do domu znanego z popularnego serialu „Gry rodzinne”. Sprawdźcie, kto naprawdę mieszka w znanych ze szklanego ekranu wnętrzach.
3.    Zabierzemy was do Paryża na targi Maison&Objet, najbardziej dekoracyjne, tętniące życiem i barwami spośród europejskich imprez wnętrzarskich. Zanurzamy się w ich wyjątkowej atmosferze i wyławiamy trendy na najbliższy sezon.
4.    Rozpoczynamy przygotowania do świąt – Marta Gessler podpowiada, jakimi kwiatami udekorować zimowy dom, a nasza redakcja podszeptuje pomysły na prezenty w rytmie piosenek i wierszy. „Podaruj mi trochę słońca” albo „Szafy z kolorowej rafy”. Znacie? To posłuchajcie!
5.    Kuchnia od kuchni – nasz poradnik jak zrobić wrażenie frontem i zadbać o wygodę funkcjonalną strefą roboczą. 
6.    W najnowszym ELLE Decoration bierzemy pod lupę materiały, które idealnie sprawdzą się nie tylko w kuchni – szkło, porcelana, kamień naturalny i jego pochodne, coraz bardziej cenione przez architektów – sprawdźcie dlaczego?
7.    Czytamy znaczenia ukryte między ustami a brzegiem pucharu, czyli mówiąc wprost zdradzamy inspiracje projektantów szkła.
8.    Poznajcie historię Louisa Kahna – architekta, który zaprojektował jeden z największych parlamentów na świecie w jednym z najbiedniejszych krajów świata oraz nowojorski park, który powstał dopiero kilkadziesiąt lat po śmierci wizjonera.
9.    Jak zwykle na naszych łamach gości plejada gwiazd, m.in. Jaime Hayon, Stella McCartney, Ini Archibong, Kelly Hoppen, Cristina Celestino.
10.    A na dodatek: inspirujące rozmowy z kobietami świata designu i biznesu o projektowaniu biżuterii, kolekcjonowaniu sztuki i wartościach, które liczą się w firmie i życiu.