Motyw przewodni to temat tegorocznej edycji, z jakim mieli za zadanie zmierzyć się młodzi artyści w ramach konkursu MŁODZI NA START. Po długich obradach i analizie przysłanych prac jury postanowiło nie przyznawać głównej nagrody. 
Pulę 20 000 zł postanowiło rozdzielić na dwie nagrody równorzędne wysokości po 8000 zł każda oraz 4 wyróżnienia po 1000 zł każde.  
Nagrody równorzędne otrzymują:
Anna Jurgielewicz za pracę SPACE AS AN OBJECT 
Aleksandra Basa za pracę NAUKA CZY ZABAWA
Wyróżnienia otrzymują:
Iga Puzdrowska za pracę NEGLIŻ - AKCEPTACJA
Marta Rzepińska za pracę BUBEL
Aleksandra Liszewska za pracę POETRY, POTTERY I DZIEŁA SZTUKI NA TALERZU 
Julia Kędzierska za pracę CHLEB WSPÓLNIE 

Nagroda dodatkowa, wyróżnienie od redaktor naczelnej ELLE Decoration, Małgorzaty Szczepańskiej – zaproszenie na wspólne śniadanie otrzymuje:
Barbara Bednarowicz  za pracę WspółODCZUWANIE, CZYLI POTRZEBA BLISKOŚCI 

W kapitule konkursowej, która od 10lat wybiera obiecujących młodych projektantów, zasiadają: Małgorzata Szczepańska – redaktor naczelna ELLE Decoration, Ewa Janczukowicz-Cichosz – wicedyrektor Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia, Ewa Gołębiowska – Zamek Cieszyn, Ryszard Balcerkiewicz – członek zarządu Noti, Marek Adamczewski – projektant, wykładowca akademicki, Tomasz Augustyniak – projektant. 
Nagrodzone oraz finałowe prace można podziwiać od 3 do 11 lipca 2021 w witrynach budynku IV Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia od strony al. Zwycięstwa. Tegoroczna edycja konkursu ponownie odbywa się w ramach festiwalu Gdynia Design Days.
Więcej o wyróżnionych projektach i ich autorach przeczytacie w przewodniku GDD.
Dodatkowo, 21 lipca o godz. 17:00 na profilu facebookowym @ELLE Decoration Polska odbędzie się panel ekspercki z udziałem Ewy Janczukowicz-Cichosz, wicedyrektor Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia. Rozmowę poprowadzi redaktor naczelna ELLE Decoration, Małgorzata Szczepańska. Szczegóły wkrótce na mediach społecznościowych magazynu. 

Mecenasami konkursu są Miasto Gdynia, Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia i Centrum Designu. Partnerem wydarzenia jest Green Mountain Hotel, a Patronami Medialnymi są: ELLE i ChilliZet.

kiedy? 03-11.07.2021
gdzie? PPNT Gdynia, budynek IV, witryny od al. Zwycięstwa
dostęp bezpłatny