Do wigilii zostało równo 20 dni. Czas na poważnie pomyśleć o choinkowych ozdobach. Lubimy te stare i z historią. Każdego roku kupujemy też coś nowego. Oto 10 bombkowych nowości, które w tym roku podbiło nasze serca. 

Dzikość w sercu - tygrys wysadzany rubinami i złotem to propozycja dla tych, którzy czasem lubią pokazać pazurki. Bombka Miloo Home, 13 cm, 159 zł
Dla graczy - Bombka pad do konsoli od Home&You dla wytrawnych graczy. Model XGAME, 10 cm, 25 zł.  
Dla miłośników lasu - Czym przystroić pachnące lasem drzewko? Jego mieszkańcami i symbolami na przykład. Oto dwa hity z oferty marki Dagmara - brokatowe szyszki (39 złotych za 2 sztuki w komplecie) i piękna sowa (57 złotych).  
Dla tradycjonalistów - Co się spodoba? Cudny zestaw bombek z bohaterami Dziadka do orzechów (Komozja, OBI, 285 zł), konik z karuzeli (Miloo Home, 159 zł) i uroczy jamniczek w stroju Mikołaja (Home&You, 5x12cm, 35 zł)
NASA lover - astronauta na Choinkę dla fanów Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, programu Apollo i gwiazd. Do kupienia w TK Maxx, 19,99 zł.
Bajkowo - Jednorożec (może to ten z Wiedźmina, premiera już 20 grudnia!) Home&You, 8x13cm, 35 zł i Odetta, dziewczyna zaklęta w królową łabędzia, TK Maxx, 19,99 zł.