Zoe Kravitz wyszła za mąż

Para zawarła związek małżeński po trzech latach związku. Zoe Kravitz i Karl Glusman zaręczyli się w lutym 2018. Jak przyznała artystka w jednym z wywiadów - miało to miejsce "w dresie, w ich domu". Para nie mogła się doczekać małżeństwa, dlatego postanowili przyspieszyć całą ceremonię i zrobić to w sekrecie, żeby cieszyć się tym dniem z dala od paparazzi i mediów. Jednak jak oboje przyznają, planują jeszcze imprezę weselną dla swoich bliskich (czekamy na zdjęcia sukni ślubnej!).

Wnuk Grace Kelly, Louis Ducruet wziął ślub! Zobacz suknię ślubną panny młodej >>

Modne fryzury - włosy w kolorze Nordic White>>

„Czuję się tak, jakbym wszystko zaczynała na nowo – 30. urodziny, zawarcie małżeństwa, praca nad moim show, produkcja. To tak jakby wszystko nabrało większej głębi. Chciałabym teraz robić mniej, ale o wiele lepiej. Zamiast brać na swoje barki zbyt dużą ilość projektów, wolałabym się skupić na jednym, ale porządnie. Staram się cieszyć życiem i spędzać czas z tymi, których kocham najbardziej” przyznała artystka. 

Heidi Klum i Tom Kaulitz wzięli ślub! Ceremonia odbyła się kilka miesięcy temu >>

Zoe Kravitz znana jest m.in. z "Wielkich kłamstewek" oraz kariery w modelingu, jej mąż Karl Glusman grał m.in. w kontrowersyjnym filmie "Love" Gaspara Noe i "Zwierzętach nocy". 

"Wielkie kłamstewka 2" - jest zwiastun>>