Jessica Alba to jedna z tych gwiazd, która może pochwalić się idealną cerą bez widocznych zmarszczek. Jak ona to robi? Mimo upływającego czasu Amerykanka w ogóle się nie zmienia i cały czas wygląda pięknie. 38-latka znalazła sposób na zatrzymacie czasu? Aktorka od dawna przyznaje, że kluczem jest domowa pielęgnacja, a kosmetyki, które najczęściej wybiera pochodzą z oferty jej marki Honest Beauty (od kilku miesięcy produkty można również kupić na platformie Douglas). Jest najlepszą reklamą swojej firmy, której wartość szacowana jest na 2 miliardy $. Ale to nie wszystko - Jessica Alba sięga również po sprawdzone akcesoria.

Znamy sekret idealnej cery Jessiki Alby. Gwiazda używa popularnego masażera do twarzy, który ujędrnia skórę i spłyca zmarszczki

Tak, coraz częściej w naszych łazienkach pojawiają się nie tylko buteleczki z serum, ale i akcesoria typu szczoteczki do mycia twarzy, czy urządzenia, które za pomocą światła albo drgań i kompresji mają poprawić kontur naszej twarzy. Czymś takim jest właśnie Conture Skin Toning Device od Luminess Beauty. Urządzenie ujędrnia skórę i zmniejsza oznaki zmęczenia oraz starzenia się skóry. Niestety nie jest to najtańszy produkt, jego pierwotna cena wynosi 199 $, ale to nie jedyne akcesorium, którego używa gwiazda.

Jessica Alba jest też wielką fanką rollerów, a zwłaszcza jednego. Amerykanka często sięga po obrotowy masażer do twarzy i ciała od marki Nurse Jamie o nazwie "The Nurse Jamie UpLift™ Massaging Beauty Roller". Produkt zawiera 24 kamienie do masażu przywracającego sprężystość skóry i poprawiającego jej koloryt. Na dodatek roller można zabrać ze sobą wszędzie - na każdy wyjazd!

Masażer obrotowy The Nurse Jamie UpLift™ Massaging Beauty Roller

Produkt (kosztuje 69$, czyli ok. 280 zł) ma wiele pozytywnych recenzji, ale w Polsce kupicie podobny roller i to o wiele tańszy.  

"Produkty do masażu poprawiają napięcie i ukrwienie skóry, dotleniają ją, korzystnie działają na poprawę jej owalu, zaznaczają policzki, usprawniają krążenie, wspomagają oczyszczanie z toksyn a także posiadają wysokie właściwości odprężające oraz relaksacyjne. Masażer przy regularnym stosowaniu wpływa na spłycenie zmarszczek i rozświetlenie skóry, bardzo dobrze sprawdzi się także do masażu podbródka" - ujawnia marka Crystlalove, która również w swojej ofercie ma podobny aluminiowy produkt i na dodatek o połowę tańszy od amerykańskiej marki. Roller można również stosować do masowania szyi, dekoltu czy ud (działanie antycellulitowe). Każda partia twarzy lub ciała powinna być rollowana ok. 40 sekund. 

Masażer obrotowy: jak go używać?