AdvertisementHi-Tech beauty 

Maseczki, masażery, suszarki … niektóre z nich wyglądają nieco kosmicznie, a czasem wręcz odstraszająco. Ich skuteczność, jest jednak niezaprzeczalna. W czasach całkowitej personalizacji, najpopularniejszym produktom kosmetycznym, towarzyszą urządzenia i systemy, które idealnie dobierają kosmetyki do potrzeb naszej skóry. Znamy algorytm, którym analizę wykonasz od ręki, a wybrane przez niego produkty znajdziesz w sąsiedniej aptece. 

Pielęgnacja skrojona na miarę

Nie zaskoczyło nas więc, że marka która jest numerem 1 w pielęgnacji anti-ageing w Europie stworzyła algorytm sztucznej inteligencji diagnozujący oznaki starzenia się skóry. SkinConsult AI marki Vichy powstał we współpracy z dermatologami, w wyniku badań nad postępującymi z wiekiem zmianami skóry, z zastosowaniem technologii sztucznej inteligencji oraz rzeczywistości rozszerzonej.

Jak to działa? 

1. Zrób odpowiednie selfie (bez makijażu i okularów, najlepiej w naturalnym oświetleniu) i wgraj je do SkinConsult Al.

2. Odpowiedz na pytanie dotyczące wieku i typu skóry.

3. Zapoznaj się z wynikiem analizy, opatrzonym komentarzem ekspertaów Vichy i swoim spersonalizowanym zestawem kosmetyków anti-ageing.

SkinConsult AI wykorzystuje specjalny algorytm, który działa w oparciu o opracowane przez dermatologów Atlasy starzenia się skóry. Atlasy obrazują ewolucję oznak starzenia się skóry na całej twarzy, zaczynając od zmarszczek i bruzd, aż po drobne przebarwienia i zmiany jędrności skóry. Dzięki zdjęciom zawartych w Atlasach można zrozumieć i przewidzieć ogólny proces starzenia się skóry. Algorytm Skin Consult AI, porównując selfie z bazą ocenionych klinicznie zdjęć, precyzyjnie ocenia oznaki starzenia się skóry - aż z 95% skutecznością! Wcześniej taka opcja dostępna była jedynie w klinikach kosmetycznych i dermatologicznych, teraz jest na wyciągnięcie ręki - w Twoim telefonie. 

Nikt z nas nie lubi wydawać pieniędzy na kosmetyki, które nie spełniają swojej funkcji. Czasem posługując się utartymi szablonami "prawidłowej" pielęgnacji skóry sięgamy po kosmetyki, które wcale nie są dla nas odpowiednie. Diagnoza SkinConsult AI indywidualnie dopasowuje pielęgnację do potrzeb skóry, na podstawie jednego selfie. W zaledwie 45 sekund, algorytm ocenia skórę pod kątem 7 oznak starzenia, takich jak głębokie zmarszczki, drobne linie, zmarszczki pod oczami, utrata blasku, utrata jędrności, widoczne pory, przebarwienia, diagnozuje jej potrzeby i określa obszary wymagające szczególnej pielęgnacji. Takie rewolucyjne rozwiązania lubimy! 

Swoją własną analizę przeprowadzicie w wersji mobilnej strony www.vichy.pl/skinconsultai