Wczoraj zelektryzowała nas informacja o koncercie Beyonce i Jay Z w Warszawie. Gwiazdorska para łączy siły i wyrusza w trasę koncertową OTR II. Trasa rozpoczyna się we środę 6 czerwca w Cardiff w Wielkiej Brytanii, i zagości w 15 miastach Europy oraz w 21 miastach Ameryki Północnej. W Polsce Beyonce i Jay Z wystąpią 30 czerwca 2018 roku na PGE Narodowy. Zainteresowanie koncertem jest olbrzymie, a bilety na wydarzenie znikną po kilku minutach.

Do dyspozycji fanów będzie dostępna pula biletów w przedsprzedaży, jednak nie każdy będzie mógł je kupić. "Karty kredytowe Citi są oficjalnymi kartami trasy stadionowej OTR II, dlatego posiadacze kart Citi mogą skorzystać ze specjalnej przedsprzedaży biletów na koncerty w US, UK i w Europie" - czytamy w komunikacie organizatora koncertu. Druga możliwość przedsprzedażowego nabycia biletów jest dedykowana członkom Beyhive i subskrybentom TIDAL. Ogólnodostępna przedsprzedaż na stronie organizatora, Live Nation Polska, rozpocznie się z kolei 22 marca. Regularna sprzedaż rozpoczyna się natomiast 23 marca.

Bilety na koncert Beyonce i Jay Z. Gdzie kupić?

Przedsprzedaż:

Posiadacze kart Citi: Na koncerty w Wielkiej Brytanii, Szwecji i Polsce, posiadacze kart Citi będą mogli nabyć bilety od południa w poniedziałek 19 marca do czwartku 22 marca do godziny 17:00, przed rozpoczęciem generalnej sprzedaży w piątek 23 marca. 

TIDAL i Beyhive: Od środy, 14 marca, od 9 rano w Ameryce Północnej i 10 rano w Wielkiej Brytanii i Europie (czasów lokalnych), członkowie Beyhive i subskrybenci TIDAL będą mieli możliwość przedsprzedażowego nabycia biletów. 

Przedsprzedaż LN: Od 22 marca o godz. 9 rano. Ceny rozpoczynają się od 82 złotych do 550 złotych. Dostępne będą też wejściówki VIP, taka przyjemność zaczyna się od 825 złotych i sięga astronomicznej kwoty 3,564 złotych.

    Bilety na koncert Beyonce i Jay Z - Znamy CENY biletów na koncert Beyonce i Jay Z

 

Regularna sprzedaż rozpoczyna się 23 marca.

    Bilety na koncert Beyonce i Jay Z - Znamy CENY biletów na koncert Beyonce i Jay Z