Najśmieszniejsze znaki zodiaku. Żartują przez cały czas:

Bliźnięta - żartowanie leży w ich naturze

Ciężko znaleźć kogoś śmieszniejszego niż Bliźnięta. Ten rozrywkowy znak zodiaku jest mistrzem w rozbrajaniu dosłownie każdego, nawet najbardziej poważnej osoby. Taki już się urodził. Zawsze dowcipkuje i wplątuje się w śmieszne, nierealne sytuacje. Rozbraja innych w trakcie codziennych czynności. Jak tylko się odezwie, wywołuje czyjś uśmiech. Często sam nie rozumie, czym tak bawi innych, bo coś, co dla niego jest normą, bywa absurdalne dla ludzi wokół. Zwykła, życiowa opinia Bliźniąt może zabrzmieć niczym wyborny żart.

Lew - wie, jak rozśmieszyć wszystkich na raz

Lwy korzystają z tego, że inni ludzie są zbyt nieśmiali, aby zrobić coś naprawdę śmiesznego. Natychmiast wskakują na estradę, czymkolwiek by ona nie była, by podzielić się ze światem swoim dowcipem. Najlepiej przez mikrofon, na oczach publiki. Mają ogromne poczucie humoru i zero hamulców, żeby to okazywać. Będą żartować i się śmiać, dopóki nie rozboli ich żołądek. Lew marzy o tym, żeby ktoś dał mu megafon, chociaż i bez niego jest nieprzeciętnie głośny. Brak poczucia wstydu czyni go zabawnym.

Panna - ma najinteligentniejszy dowcip

Każdy zna tę osobę, która jak coś powie, każdego chwyci za serce swoim żartem. To najczęściej Panna, ponieważ jej humor jest nadzwyczajnie inteligentny. Do tego stopnia, że wszyscy wokół zazdroszczą jej doboru słów. Na co dzień wyrachowana i poważna, lubi spuścić bombę śmiechu w towarzystwie. Używa sarkazmu we właściwym momencie, kładąc swoją konkurencję na kolana. Dla niej nie liczy się, czy jest zabawna. Traktuje poczucie humoru jak narzędzie do walki z szarą rzeczywistością.

Strzelec - tworzy jednoosobowy cyrk

Strzelec ma odwagę zabrać głos tam, gdzie w tle słychać tylko świerszcze. Mówi to, co myśli, bez żadnego taktu i zastanawiania się nad konsekwencjami. Nie bierze pod uwagę, czy jego żart przypadkiem nie posuwa się za daleko. Gdy się wypowiada, robi to bez filtra. Lubi mieć pewność, że jego dowcip usłyszała każda osoba wokół. Przebywanie z tym znakiem zodiaku gwarantuje niekończące się show, w którym rozrywki jest tyle, co w cyrku. Jeśli znajdziesz się w dołku, rozbrajający, cięty humor Strzelca trafnie podsumuje twoją sytuację. Do tego stopnia, że nagle ujrzysz światełko na końcu ciemnego tunelu.

Znaki zodiaku, które złamią ci serce >>