Znaki zodiaku, które nie potrafią kłamać:

Baran: jest zbyt impulsywny

Impulsywność Barana nie pozwala mu zachować pokerowej twarzy. Ten ognisty znak zodiaku działa pod wpływem emocji i nie ma czasu na przemyślenie kłamstwa. Szybko zapomina o pierwotnej wersji swojego spisanego na kolanie scenariusza. Wrodzony brak cierpliwości utrudnia mu długoterminowe oszustwa. Baran woli wyrzucić z siebie prawdę i po męsku rozprawić się z konsekwencjami. Ten znak zodiaku nie ma podwójnego dna. 

Rak: zdradzają go oczy

Kiedy Rak jest zmuszony skłamać w jakiejś sprawie, po prostu zaczyna unikać tematu. W konfrontacji bywa przesadnie dramatyczny. W trakcie kłamania nie umie spojrzeć w oczy. Czuje się okropnie z tym, że musi oszukiwać i nie potrafi ukryć swoich emocji. Jeśli ktoś będzie na niego naciskać, w końcu wyjawi tej osobie szczerą prawdę. To może boleć, ale przynajmniej Rak przestanie miotać się na boki. 

Panna: przesadnie wyolbrzymia

Panna z pewnością kłamie najlepiej ze wszystkich znaków zodiaku na tej liście. Niestety, obmyśla swój scenariusz tak długo, że jej kłamstwa stają się zbyt oczywiste. Rzecz w tym, że Pannie zazwyczaj nie zależy na tym, żeby kogoś oszukiwać. Kiedy coś jej nie pasuje, mówi to wprost, nawet jeśli ma to być surowa krytyka. Nie widzi powodów do wciskanie kitu, skoro prawda ma poprawić czyjeś zachowanie. Jednak kiedy Panna próbuje ściemniać, opowieść tego znaku nie trzyma się kupy. 

Strzelec: mówi gorzką prawdę

Strzelec nie potrafi ugryźć się w język. Wyjawia gorzką prawdę, po czym zakrywa usta i stara się odwrócić wypowiedziane słowa. Jest brutalnie szczery z natury, dlatego nie potrafi zawodowo kręcić. Jako pierwszy mówi to, co myślą wszyscy inni, nie zważając na konwenanse. Nie potrafi też dochować żadnej tajemnicy, jeśli czuje, że ów sekret działa na cudzą szkodę. Strzelec przestrzega własnych zasad moralnych, czym próbuje dawać dobry przykład innym. 

Znaki zodiaku, które kłamią najlepiej >>