IQ Color: w trosce o twój czas

Przyznaj, ile razy chciałaś zmienić lub odświeżyć kolor włosów, ale skutecznie zniechęcała cię perspektywa spędzania (regularnie!) kilku godzin w salonie fryzjerskim? Zupełnie nas to nie dziwi. W końcu w XXI wieku najcenniejsza waluta to czas i każda minuta jest dziś na wagę złota.

Materiały prasowe

Nie musisz już rezygnować z pięknej fryzury, która sprawi, że poczujesz się jeszcze bardziej atrakcyjnie. Wymarzony kolor włosów jest dziś na wyciągnięcie ręki! Jego stworzenie zajmuje fryzjerowi zaledwie 10 minut, a Ty zyskasz +100 punktów do pewności siebie. Uwielbiamy takie nowoczesne, inteligentne rozwiązania. 

Materiały prasowe

Koloryzacja w 10 minut? Proszę bardzo!

Marka Mila Professional wprowadziła ostatnio na rynek intrygującą nowość. IQ COLOR 10 MINUTE COLORING to system koloryzacji włosów, który powstał, aby maksymalnie skrócić czas wykonywania usług w salonach fryzjerskich. 

Materiały prasowe

IQ Color to nowatorskie, wegańskie produkty zapewniające naturalny efekt, połysk i doskonale pokrycie nawet najbardziej uporczywych siwych włosów. Dzięki nim możemy nie tylko odświeżyć kolor, ale również przyciemnić lub rozjaśnić włosy, nawet o 3 tony. Idealnie sprawdzi się u blondynek, brunetek i miłośniczek bardziej intensywnych odcieni – rudości i czerwieni. Wszystko to jest możliwe w zaledwie w 10 minut.

Materiały prasowe

Zastanawiasz się, czy tak krótki zabieg sprosta Twoim oczekiwaniom ? 
Wegańska koloryzacja IQ Color, gwarantuje intensywny i permanentny kolor oraz doskonałe krycie siwych włosów, dzięki zastosowaniu innowacyjnej Technologii Lamelarnej

Okiem eksperta: wszystko, co warto wiedzieć o koloryzacji w 10 minut

O ten wyjątkowej koloryzacji porozmawiałyśmy z Dyrektorem Kreatywnym marki Mila, Bartoszem Bronickim, który wprowadził nas w tajniki 10-minutowej koloryzacji. Wyjaśnił bowiem, jak dokładnie działają te produkty, a także dlaczego czas koloryzacji jest krótszy niż przy zastosowaniu standardowych farb do włosów.

Dyrektor Kreatywny marki Mila, Bartosz Bronicki

Co wpływa na skrócenie procesu koloryzacji do 10 minut?

Czas farbowania możemy skrócić dzięki zastosowaniu formuły opartej na inteligentnej Technologii Lamelarnej. Najnowsze osiągnięcia technologiczne, w połączeniu z doświadczeniem na rynku profesjonalnych farb do włosów, pozwoliły nam na zaprojektowanie produktów, których receptury wpływają na przyspieszenie procesu koloryzacji, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo i zdrowy wygląd. Pigmenty zawarte w farbach szybko i precyzyjnie przenikają w wewnętrzne warstwy włosa, osadzając się w głębi jego kory, a emulgatory poprawiają rozproszenie pigmentów, co również wpływa na znaczne skrócenie czasu wykonywania usługi.

Jak długo po koloryzacji możemy cieszyć się intensywnym, lśniącym kolorem?

IQ Color to farby permanentne, a efekty utrzymują się tak samo długo, jak po klasycznej koloryzacji. Bez obaw możemy cieszyć się trwałym i intensywnym odcieniem przez wiele tygodni. Dzięki idealnej kompozycji pigmentów zawartych w farbach, pomiędzy koloryzacjami, na włosach nie pojawiają się niepożądane odcienie, a filtr UV zabezpiecza włosy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych i blaknięciem koloru.

Co sprawia, że włosy po koloryzacji są miękkie, gładkie i nawilżone?

Koloryzacja IQ Color jest nie tylko szybka i precyzyjna, ale ma także moc odżywczą. Wszystko to za sprawą doskonale dobranych składników aktywnych. Algi brunatne wpływają na odpowiednie nawodnienie i nadają włosom miękkość i blask. Bisabolol, pozyskiwany z brazylijskiego drzewa Candeia, działa łagodząco oraz regenerująco. Ekstrakt z rumianku znany jest z właściwości nawilżających i odżywiających oraz uelastycznia włosy, nadaje im połysk i zdrowy wygląd.

Materiały prasowe

Kolory inspirowane naturą

Paleta IQ Color składa się z kolorów inspirowanych naturą i daje wiele możliwości. Jeżeli chodzą Ci więc po głowie inspirujące popiele, delikatne blondy, czy inspirujące rudości, wystarczy IQ Color i 10 minut Twojego czasu

Do stworzenia szybkiej koloryzacji w naturalnych odcieniach zainspirował, napędzany siłą wiatru, pełen kontrastów krajobraz Islandii. Kraj ten kojarzy się ze zróżnicowaną przyrodą i dominującym wiatrem. Pogoda nieustannie i w ekspresowym tempie zmienia oblicze krajobrazu i wizerunek otaczającej natury, co jest swoistą analogią do nowoczesnego systemu szybkiej koloryzacji w naturalnych odcieniach. 

Materiały prasowe

Monumentalne skały symbolizują trwałość, a wszechobecny wiatr – szybkość. IQ Color skupia jak w soczewce pragnienia i potrzeby kobiet. Zapewnia zjawiskowy, permanentny kolor, oferując jednocześnie to, co dziś najcenniejsze, czyli oszczędność czasu. 

Materiały prasowe

Materiały prasowe