Złote Globy, podobnie jak Oscary, to nie tylko nagrody filmowe. To również moment, kiedy gwiazdy zachwycają lub zaskakują swoimi stylizacjami. Te kontrowersyjne mogą narobić wiele szkody w nieposzlakowanej opinii niejednej aktorki. Gwyneth Paltrow od lat zaliczana jest do grupy najbardziej stylowych celebrytek. Czyżby miało się to zmienić? Suknia, którą Amerykanka wybrała na Złote Globy 2020, ma sporo przeciwników...

Dieta Gwyneth Paltrow. Aktorka stosuje pewną kontrowersyjną metodę [diety gwiazd] >>

Gwyneth Paltrow zorganizowała imprezę, na której wszystkie gwiazdy były bez makijażu >>

Złote Globy 2020: Gwyneth Paltrow w odważnej sukni. Przekroczyła granicę wieczorowej etykiety?

Złote Globy 2020: Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow znana jest nie tylko ze świetnych stylizacji, ale również z promowania zdrowego trybu życia, dzięki czemu może pochwalić się lepszą sylwetką niż niejedna 20-latka. Jeśli śledzicie instagram gwiazdy to wiecie, że to nie Photoshop, 47-latka publikuje również swoje zdjęcia bez makijażu. Dlatego nie powinno nikogo dziwić, że Gwyneth wybierze kreację, która podkreśli jej idealną figurę. A nawet więcej, Paltrow pokazała ją w całości. Jej suknia odsłania prawie wszystko!

Złote Globy 2020: Gwyneth Paltrow

Kreacja Gwyneth Paltrow na Złote Globy 2020 to model pochodzący z kolekcji domu mody Fendi. Do sukni gwiazda dobrała biżuterię Bvlgari oraz szpilki Christian Louboutin. Aktorka pojawiła się na gali z dwóch powodów: była prezenterką (a nawet wręczyła statuetkę Laurze Dern), a jej serial "The Politician" (po pol. "Wybory Paytona Hobarta") był nominowany w kilku kategoriach. 

Amerykańscy styliści są zachwyceni, uważają, że Gwyneth Paltrow wprowadziła trend "naked dress" na kolejny poziom. Jednak niektórzy internauci uważają, że ta stylizacja to lekka przesada.

Złote Globy 2020: Gwyneth Paltrow