Trwa fashion week w Mediolanie - a to okazja nie tylko do podglądania najnowszych trendów na przyszłoroczne wiosnę i lato. Jak zwykle podczas tego typu wydarzeń, nie brakuje plotek zza kulis. Okazję do spekulacji dał wczorajszy pokaz Tod's, który zamykały dwie żelazne postaci świata mody, Carla Bruni oraz Naomi Campbell. Wideo umieszczone na TikToku zelektryzowało fanbase obu modelek.

Carla Bruni chciała wyprzedzić na wybiegu Naomi Campbell?

Choć to Brytyjka przez większą część występu była osobą wiodącą, to na wirażu Carla niespodziewanie się z nią złączyła i chciała dotrzymać Naomi kroku. Ostatecznie jednak obie ponownie się rozłączyły i Brytyjka kontynuowała prowadzenie już do końca show. Wśród komentujących całe zajście od razu pojawiły się spekulacje, że była pierwsza dama Francji poczuła się urażona drugoplanową rolą i chciała sprytnie wyprzedzić koleżankę po fachu. Czy coś jest na rzeczy? Zobaczcie sami.

@loicprigenttiktok Finale at TOD’S in Milano this morning! Supermodels of the world Carla Bruni Sarkozy and Naomi walk it off in style! #naomicampbell #carlabruni #tods #tiktokfashion ♬ BIZCOCHITO - ROSALÍA

Po obejrzeniu wideo z pokazu wydaje nam się, że chodziło raczej o błąd w choreografii niż umyślną próbę zostawienia Naomi w tyle. Wyraźnie widać, że po tym drobnym zgrzycie supermodelki uśmiechają się, rozbawione niezręczną sytuacją. 

Getty Images

Getty Images