Fryzury gwiazd: Zendaya zdecydowała się na modne cięcie

Zendaya znana jest z zamiłowania do eksperymentowania z fryzurami. Wczoraj gwiazda podzieliła się w relacji na Instagramie swoim nowym lookiem. Aktorka udostępniła zdjęcie, na którym pozuje przed lustrem w nowych kasztanowych, wpadających w czerwień włosach, ściętych na długiego boba. Wygląda na to, że decydując się na ten kolor, Zendaya postanowiła przemycić trochę wyglądu bohaterki "Spider-Mana" - MJ, w której rolę się wciela.

Nadszedł czas na zmianę - napisała Zendaya w relacji na Instagramie

Bez dwóch zdań wygląda czarująco!

Zendaya i jej eksperymenty z fryzurami

To nie pierwszy raz, gdy Zendaya zdecydowała się na tak odważny kolor włosów. Podczas gali rozdania nagród Emmy w 2019 roku, aktorka pojawiła się na czerwonym dywanie w podobnym odcieniu. Jej stylizacja była wówczas jedną z najpiękniejszych kreacji. Na gali pojawiła się w oryginalnej zielonej sukni z wysokim rozcięciem autorstwa Very Wang. Do tego aktorka rozpuściła swoje piękne, lekko rude włosy, które pięknie współgrały z dobraną biżuterią marki Cartier. 

Swoją fryzurą 25-letnia aktora zachwyciła również w tym roku. Stosunkowo niedawno, bo 19 października, podczas trasy promującej film "Diuna", Zendaya przeszła totalną metamorfozę. Podczas wizyty w Londynie, gwiazda pojawiła się w ściętych i pocieniowanych włosach z grzywką, a la lata 70. Zendaya to niezaprzeczalnie ikona, która we wszystkim wygląda zjawiskowo.