Zendaya w sukni vintage na gali magazynu Time

Gwiazda „Euforii” pojawiła się 8 czerwca w nowojorskim Centrum Lincolna na imprezie zorganizowanej przez magazyn Time. Na tę okazję, 25-letnia aktorka wybrała długą suknię bez ramiączek z nowoczesnymi, geometrycznymi detalami w turkusowo-czarnych kolorach. Jej autorem jest Bob Mackie. Rzadko spotykana suknia pochodzi z archiwalnej kolekcji projektanta z 1998 roku i jest połączeniem tradycyjnego krawiectwa i "postępowej kobiecości" - projekt jest ponadczasowy i elegancki. Stylizację aktorki dopełniał olśniewający, diamentowy naszyjnik Bulgari oraz pasujące do niego kolczyki. Gwiazda postawiła na proste włosy, a swój look podkreśliła makijażem z akcentem kolorystycznym na oczach. Na imprezie pojawiły się również inne gwiazdy, takie jak Amanda Seyfried i Andrew Garfield, jednak to właśnie Zendaya skradła światło reflektorów.

Zendaya na gali Time

Zendaya na liście 100 najbardziej wpływowych ludzi świata magazynu Time

W czerwcu, Zendaya została umieszczona przez Time na liście 100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie, a także pojawiła się na okładce magazynu, który docenił aktorkę za jej „niezależną siłę twórczą”. Była gwiazda Disneya na okładce prezentuje się w czerwonej sukience o dużej objętości, z falistym dekoltem i rękawami typu off-the-shoulder. W specjalnym wydaniu magazynu, pojawił się także esej napisany przez reżysera filmu Diuna - Dennisa Villeneuve'a, który ciepło wypowiedział się o aktorce.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez TIME (@time)

"W ciągu ostatniego roku Zendaya promieniała jak spadająca gwiazda (…). Eksplodowała emocjonalnie, gdy jej nastoletnie lata rozpadały się w kulturowym fenomenie Levinsona - Euforii” - napisał reżyser.