Zendaya podczas gali Złotej Piłki 2021. Ta kreacja zrobiła wrażenie!

Wczoraj w Paryżu odbyła się gala wręczenia nagrody Złotej Piłki 2021.To wydarzenie zorganizowane przez magazyn "France Football", podczas którego dziennikarze z całego świata wybierają najlepszego piłkarza roku. Wszystkie gwiazdy, które pojawiły się na czerwonym dywanie wyglądały zjawiskowo, ale to Zendaya sprawiła, że wszyscy wręcz zaniemówili. 25-letnia aktorka i ikona stylu zaprezentowała się w czarnej sukni z odkrytymi plecami projektu vintage od marki Roberta Cavalli. Kreacja pochodzi w kolekcji jesień-zima 2000, gdy dla brandu pracował Fausto Puglisi. 

Sięgająca do ziemi kreacja z pozoru wygląda klasycznie. Jednak na plecach mogliśmy zauważyć przepiękną konstrukcję ze złota z motywem węża. Gwiazda "Diuny" wybrała rónież złote masywne kolczyki w kształcie koła oraz czarne klasyczne szpilki. 

Gala Złotej Piłki 2021 - kto jeszcze pojawił się na wydarzeniu?

Oczywiście na gali pojawiło się śmietanka świata piłki nożnej i sportu, ale nie zabrakło również gwiazd. W tym niezwykłym sportowym wydarzeniu uczestniczył m.in. Tom Holland. Aktor, a prywatnie chłopak Zendayi pokazał się w klasycznym czarnym garniturze z muszką.

Na wydarzeniu nie mogło również zabraknąć Roberta i Ani Lewandowskich. Para pojawiła się w kreacjach marki Dolce & Gabbana. Ku zdziwieniu fanów, Anna Lewandowska opublikowała na swoim Instagramie wspólne zdjęcie z Zendayą i Tomem Hollandem. O tej fotografii mówią wszyscy i to nie tylko w Polsce.