Każdy chce mieć smartfon z dobrym aparatem i wydajną baterią, ale nie każdy może sobie na niego pozwolić. Większość modeli na rynku wymaga od nas podjęcia trudnej decyzji – czy bardziej zależy mi na cenie czy na jakości? A gdybyśmy powiedziały Wam, że niedawno na rynku zadebiutował sprzęt, który jest w stanie zaoferować wszystko co najlepsze, a jednocześnie nie obciążyć za bardzo domowego budżetu? Na początku kwietnia miała miejsca premiera telefonów realme z serii 8. Realme to najszybciej rozwijająca się marka mobilna na świecie, która wsłuchuje się w trendy i z powodzeniem radzi sobie z coraz wyższymi wymaganiami pokolenia millenialsów i nie tylko. Właśnie dlatego modele 8 i 8 Pro odpowiadają na nasze potrzeby łącząc świetne parametry z ceną na każdą kieszeń.

Jedną z najważniejszych cech współczesnego dobrego smartfonu jest świetny aparat, a model 8 Pro posiada taki poczwórny – dzięki sensorowi Samsung ISOCELL HM2 o matrycy 108 MP umożliwia robienie zdjęć w ogromnej rozdzielczości, bo aż 12000 x 9000 pikseli. Fotografując nie musimy się martwić o to, że przy zoomie utracimy detale – technologia In-sensor Zoom z powodzeniem pomoże nam uchwycić daleko płynącą fokę na wakacjach w Helu czy ulubionego wokalistę na scenie podczas festiwalu. Telefon posiada doskonały tryb automatyczny, jednak biorąc pod uwagę poszerzające się grono fanów fotografii smartfonowej został również wyposażony w manualny tryb PRO, który oferuje znacznie więcej możliwości.

Co nas naprawdę zachwyciło? Realme 8 Pro ma udoskonalony tryb nocnego nieba, który umożliwia również fotografowanie gwiazd z efektem time-lapse. To oznacza, że w ciepłe wieczory na działce w końcu będzie można uchwycić rozgwieżdżone niebo, którego, szczególnie mieszkańcy miast, nie doświadczają na co dzień. Starry Mode 2.0 w ciągu 480 sekund wykona 30 zdjęć i stworzy z nich ruchome ujęcie. A nawiązując do miasta – na pewno kojarzycie filmy czy zdjęcia gdzie prawdziwy krajobraz wygląda jak makieta. Nie będziecie potrzebować już do tego profesjonalnego sprzętu czy programu, ponieważ tryby Tilt-shift oraz Tilt-shift Time-lapse stworzą taki miniaturowy świat za Was.

Szybkie ładowanie to podstawa dobrego telefonu. To urządzenie od 0 do 100% naładuje się w zaledwie 47 minut. Istotna jest również pojemność (w końcu gdzieś musimy pomieścić te tysiące doskonałych zdjęć) – do wyboru mamy nawet 128GB w obydwu wersjach. Warto również wspomnieć o wyświetlaczu sAMOLED 6,4” FHD+, który wyposażony jest w czytnik biometryczny.

Wszystkie te funkcje zamknięte są w niezwykle stylowym i poręcznym telefonie. Waży jedyne 176 g, a faktura obudowy gwarantuje dobrą przyczepność. W zależności od modelu dostępne są dwie wersje kolorystyczne – czarny oraz niebieski lub srebrny – wykończone charakterystycznym motywem, czyli hasłem Dare To Leap. Radzimy Wam dobrze je zapamiętać, bo już niedługo rzucimy Wam wyzwanie, które będzie z nim mocno powiązane – śledźcie nas na Instagramie i Facebooku. Model 8 Pro dostępny jest również w wariancie Głęboka Czerń bez napisu.

Marka nie zapomniała również o fanach inteligentnych akcesoriów. W jej ofercie dostępny jest zegarek Watch S Pro, który w niewielkiej cenie oferuje naprawdę dużo oraz słuchawki bezprzewodowe Buds Air 2, które powstały we współpracy z zespołem The Chainsmokers. 

Telefon i akcesoria kupicie w sklepach z elektroniką oraz na sklep-realme.pl/. Więcej informacji na temat urządzeń realme znajdziecie na stronie realme.com/pl/.