Nów w Strzelcu 2020 będzie przełomowym zjawiskiem

Księżyc w nowiu zwiastuje początek zupełnie nowej podróży. To idealny czas, aby rozpocząć kolejny rozdział od czystej karty. W tej żyznej fazie składamy intencje, które będą wzrastać w kolejnych miesiącach. Każdy znak zodiaku ma inną energię - co dzieje się, gdy nów odbywa się w Strzelcu? Na pewno zostaniemy odciągnięci od przyziemnej rutyny, aby skierować się ku wysokim celom. 

Energia Strzelca to ciekawość i pytania. Ten nów poszerzy nasze horyzonty.

Ostatni nów roku 2020 zapowiada fundamentalne zmiany. Jeśli masz ochotę rozpocząć nowy projekt lub zacząć stawiać kroki w kierunku swoich marzeń, oto najlepszy możliwy moment. W ciągu najbliższych sześciu miesięcy, gdy pełnia Księżyca zaświeci w znaku, w jakim teraz odbywa się nów, cokolwiek zaczęłaś, na pewno się spełni. Podziękujesz sobie za wszystkie doświadczenia i dostrzeżesz, czego się z nich nauczyłaś. Będziesz dumna, że dałaś z siebie wszystko, co mogłaś, aby móc się realizować.

Nów w Strzelcu i zaćmienie Słońca - co zwiastują?

Strzelec to istota zabawna, przygodowa i otwarta na świat. Nie dba o rutynę, zasady czy granice. Zamiast tego idzie naprzód, mając wiarę w swoje czyny. Nie chodzi mu o cel, lecz samą podróż oraz wszystkie rzeczy, które dzieją się po drodze. Niech ten księżyc w nowiu pokaże ci, że świat jest pełen nieskończonych możliwości. Jeśli teraz nie postawisz wszystkiego na jedną kartę, pożałujesz, że przegapiłaś okazję. Nów w Strzelcu napawa optymizmem do przyszłości. Kiedy towarzyszy mu zaćmienie Słońca, niesie obietnicę przyszłych zmian. Niestety, zjawisko na niebie zobaczą jedynie mieszkańcy Ameryki Południowej. Jednak potężna siła zaćmienia będzie odczuwalna globalnie. Do tego stopnia, że w jego trakcie jedną nogą wejdziemy w 2021 rok. 

Księżyc w nowiu w Strzelcu dobrze pasuje do nieprzewidywalnej energii zaćmienia Słońca.

Zaćmienia Słońca zwiastują drastyczne zmiany, początki lub oderwanie się od przeszłości. Ponieważ trudny rok właśnie dobiega końca, w głowie już kiełkują nam nowe postanowienia. Doniosła zmiana wypływa na horyzont, w jednych budząc nerwy, a w innych rozluźnienie. Za chwilę otrzymamy szanse na spontaniczne, ciekawe przedsięwzięcia, które odkryją przed nami "nowy ląd". Po roku spędzonym w niepewności i stagnacji wreszcie poczujemy pod sobą stabilny grunt.

Niestety, powinnyśmy uważać na zmiany, które będą nieprzyjemne, a wręcz niefortunne. Zaćmienia Słońca to przypomnienie, że pewne sytuacje są nieuniknione. Miej oko na horyzont po 14 grudnia i spodziewaj się nieoczekiwanego. Nów Księżyca w Strzelcu ma czyste zamiary. Chce zaprosić dostatek do naszego życia i pomóc nam wejść na ścieżkę przeznaczenia. Bez względu na to, co się wydarzy, zrozum, że tak będzie najlepiej. Przyjmij zasadę Strzelca, że ​​na końcu wszystko ułoży się tak, jak powinno.

Jeśli żyjesz blisko Strzelca lub sama nim jesteś, przyzwyczaiłaś się do niespodzianek. Ten znak, rządzony przez ogień i Jowisza, jest znany ze swojej bezczelnej energii, ciekawości świata oraz talentu do improwizacji. Luźny plan gry pasuje do Strzelca lepiej niż szczegółowy harmonogram. Roztacza wokół siebie szczerą aurę optymizmu. Zamiast narzekać, dziękuje losowi za możliwość obcowania z nieznanym. Wierzy, że wszystko zawsze się ułoży, więc dlaczego nie miałby mierzyć wysoko? Podążaj za jego wrodzoną mądrością, aby móc łagodnie przejść ten przełomowy czas.

Rytuały na nów Księżyca - co warto teraz zrobić? >>