Koniunkcja Wenus i Marsa - szczęśliwa data

Oto szczęśliwa prognoza na ten miesiąc: 13 lipca 2021 wydarzy się koniunkcja Wenus i Marsa w 19 stopniach znaku Lwa. Ostatnie takie zjawisko miało miejsce w sierpniu 2019 roku. Astrolodzy są zgodni, że kosmiczne połączenie tych ciał niebieskich ma w sobie ogromny potencjał. Wenus i Mars to planety osobiste. Ta pierwsza reprezentuje kobiecość, a druga wszystko, co związane z mężczyznami. Gdy ze sobą romansują, zaczynają emanować silnym pożądaniem, które nie jest obojętne wobec istot ziemskich. Wenus porusza sprawy miłosne do przodu. Sprawia, że czujemy się atrakcyjni. Pomaga nam otaczać się harmonią, luksusem, sztuką i pięknymi rzeczami. Mars odpowiada za naszą motywację. Zachęca, by walczyć o to, na czym nam zależy. Skłania do podjęcia działania. Jest impulsywny, kieruje się agresją i ma niegasnący popęd seksualny. Koniunkcja łączy energie obu planet, sprawiając, że funkcjonują jako pojedyncza siła. Osoby z Wenus czy Marsem w horoskopie za chwilę będą czerpać z życia pełnymi garściami.

Romans Wenus z Marsem to korzystny czas dla miłości, finansów i spraw związanych z karierą.

Wpływ koniunkcji Wenus-Mars na znaki zodiaku:

Baran

Doświadczysz fali kreatywności i miłosnego pożądania, nad którym będzie ci ciężko zapanować. Kiedy Mars rozpocznie swój kosmiczny romans z Wenus, Lew znajdzie się w twoim piątym domu rozkoszy. Trzynastego lipca masz szansę spełnić swoje najgorętsze fantazje seksualne. Nie wahaj się rozpocząć nowych projektów lub spróbować uwieść kogoś, na kim ci zależy.

Byk

Ognista energia Marsa i harmonijna wibracja Wenus mogą zaprowadzić zmiany w twoim domu. Połączenie tych dwóch planet zainspiruje cię do kreatywnej metamorfozy. Zadbaj o wygodę w swoich czterech ścianach. Może warto zacząć od sypialni, a skończyć na ogródku ziół i kwiatów jadalnych? Trzynasty lipca to dzień sprzyjający decyzjom dotyczącym piękna, którym się otaczasz. 

Bliźnięta

Trzynastego lipca używaj swoich ust. Tego dnia Wenus i Mars połączą się w twoim trzecim domu komunikacji. Wszystko, co powiesz, zyska moc przekonywania, co przyczyni się do twojego sukcesu. Niezależnie od zamiarów, wreszcie dostaniesz to, o czym od dawna marzyłaś. 

Rak

Spodziewaj się przypływu gotówki. Kiedy Wenus połączy swoje siły z Marsem w twoim drugim domu pieniędzy i posiadłości, nagle zauważysz, że twoje finanse z dnia na dzień zmieniają się na lepsze. Nie wydawaj wszystkiego, co zarobiłaś, żeby móc dłużej cieszyć się dostatkiem.