Nowa kolekcja beauty hiszpańskiej sieciówki obejmować będzie aż 20 kolorów szminek – wszystkie dostępne w dwóch wersjach matowego wykończenia. Zapowiedziana paleta kolorystyczna zaczyna się od klasycznych czerwieni, a kończy na dziewczęcych różach. Inspiracje? Backstage dotychczasowych kampanii Zary, przy których pracowała legendarna makijażystka Path McGrath.

Zobacz też: Te buty z Zary już są hitem. Żeby je kupić, musicie zapisać się na listę oczekujących 

Z nowej oferty Zary zadowolone będą zarówno te z was, które najchętniej korzystają z tradycyjnych pomadek w sztyfcie (12 odcieni), jak i zadeklarowane miłośniczki wygodnych w użyciu matowych szminek z aplikatorem (8 kolorów). Dla uwydatnienia efektu pełnych, nawilżonych ust, Zara proponuje nam również odżywcze balsamy i peelingi do ust. Będziemy mogli kupić nawet starannie skomponowane zestawy wybranych produktów do ust, które doskonale sprawdzą się jako świąteczny prezent dla mamy, czy przyjaciółki. Kolekcja - tak na świecie, jak i w Polsce - do sprzedaży trafi już jutro (5 grudnia). Ceny mają zaczynać się od 39,90 zł za Ultimatte Lipstick. Za pozostałe produkty zapłacimy 49,90 zł (liquid lipstick) i 89,90 zł (cały set).

Zara

P.S. Matowo wykończone usta to wciąż jeden z największych trendów w makijażu, dlatego po szminki z kolekcji Zary koniecznie sięgnijcie podczas kompletowania tegorocznej stylizacji na wigilijną kolację!