Nów Księżyca w Lwie 2021 i Brama Lwa

W astrologii 08.08 to data mocy ze względu na znaczenie 88 w numerologii oraz otwarcie się Bramy Lwa. Portal 88 reprezentuje wysokie wibracje, nieskończoność i inteligencję duchową. Tego dnia spłynie na nas energia o wysokiej, niemal boskiej częstotliwości. Brama Lwa jest przejściem do wyższej świadomości, które ukazuje nam nasze przeznaczenie. Chociaż otwiera się każdego roku, tym razem towarzyszy jej nów Księżyca w Lwie. Faza początków wzmacnia naszą zdolność do manifestacji. Nowie sprzyjają ustalaniu intencji, które kreują przyszłe życie. Lew kieruje się sercem. Ryczy do Księżyca i posyła swoje odważne myśli w eter, bo wie, że w ten sposób przerodzą się w rzeczywistość.

Księżyc w nowiu Lwiej Bramy jest magicznym czasem na połączenie się ze swoim wyższym "ja". 

Świadome połączenie się ze swoją wyższą jaźnią pozwala na odkrycie w sobie wolności i mocy. Zamiast być złym na to, co nie wychodzi, albo mówić Wszechświatowi swoją listę życzeń, bądźmy otwarci na wszystkie rzeczy pojawiające się na naszej drodze. Akceptujmy zrządzenia losu. Miejmy w sobie zaufanie, że Przestrzeń robi wszystko dla naszego najwyższego dobra. Spełniajmy się w harmonii ze Wszechświatem i podróżą naszych dusz. Dzięki takiemu podejściu manifestacje szybciej się urzeczywistnią.

Brama Lwa - co to za zjawisko? >>

Nów w Lwie - co oznacza?

Księżyc w nowiu w Lwie to czas wzmożonej kreatywnej energii. Jego tematem przewodnim jest mówienie prosto z serca. W astrologii Lew rządzi piątym domem odpowiedzialnym za zabawę, romans, ekspresję artystyczną i dzieci. Powinniśmy czerpać jak najwięcej radości z dni przed i po tym niezwykłym zjawisku. Sierpniowy nów to odpowiedni moment, by zdobyć się na odwagę, przekroczyć granice i wydobyć z siebie największy potencjał. Powinniśmy być dumni z tego, kim jesteśmy i mieć pewność siebie wobec tego, co nasz czeka. Wibracja nowiu w Lwie ładuje baterie na drugą połowę lata.

Lew jest połączony z kartą siły w tarocie, która oswaja naszą "wewnętrzną bestię".

W tradycyjnym tarocie Lew łączy się z kartą siły. Jej ilustracja przedstawia kobietę, która oswaja lwa, delikatnie trzymając jego pysk w swoich dłoniach. Uczy, jak skorzystać z duchowości, aby poskromić naszą wewnętrzną bestię. Nów w Lwie zachęca do życia z rozmachem. Zarycz do Księżyca. Podziel się z nim swoimi intencjami. Opowiedz o swoim wymarzonym scenariuszu odważnym tonem, który nie wie, co to strach. Zastanów się, czego pragnie twoja dusza. Jakie prezenty chcesz otrzymać od Wszechświata? Co sprawia ci największą przyjemność? Czy twoje światło może świecić jaśniej? Nadeszła pora, aby rozpocząć zupełnie nowy rozdział. 

Horoskop na czas Bramy Lwa 2021 >>

Księżyc w nowiu w Lwie - spotkanie z Uranem

W tym roku nów Lwa zetknie się z Uranem, planetą przebudzenia i nagłych zmian. Ten aspekt może wstrząsnąć naszym życiem, zmuszając nas do obrania innego kierunku. Za sprawą aktywności Urana, otrzymamy pewne informacje, które raz na zawsze zmienią nasz pogląd. Nagle poczujemy się niepewni czegoś, za czym skoczylibyśmy w ogień w przeszłości. Uran wprowadza do akcji element zaskoczenia. Nie przewidzimy tego, co się wydarzy. Warto pamiętać, że to, co upadnie, widocznie nie było nam pisane. Nagły wstrząs przyczyni się do naszego rozwoju i wkroczenia w zupełnie nowy rozdział. Niepewność jest częścią ludzkiego życia. Chociaż powoduje poczucie dyskomfortu, uczy jak pozostać w teraźniejszości oraz wydobyć swój pełen potencjał. Gdy nic nie jest pewne, wszystko jest możliwe.

Uran to planeta przebudzenia, która pogłębia nasz kontakt z intuicją.

Uran jest również połączony z otwarciem czakry trzeciego oka i wznoszeniem się na wyższy poziom świadomości. Razem z Bramą Lwa może zdziałać cuda, jeśli chodzi o spełnianie się manifestacji. Jeśli w twoim życiu coś jest niepewne, użyj tej energii, aby zamienić przeszkody w pole nowych możliwości. Medytuj, słuchaj swojej intuicji i pozostań otwarta na wskazówki od Wszechświata.

Kontemplacje na nów w Lwie: Co w ten weekend mogę zrobić dla swojej przyjemności? Jakie wiadomości mam dla kogoś lub dla siebie? Jak mogę podzielić się tą wiadomością z miłością, troską i odwagą?

Rytuał na nów Księżyca w Lwie: oczyść swoją przestrzeń, paląc rozmaryn, liść laurowy, cedr, szałwię lub wszelkie zioła współgrające z twoją duszą. Wykonaj medytację Bramy Lwa. Ustal nowe intencje na ten nów. Zapisz wizje i pomysły, które pojawiają się w twojej głowie. Wyciągnij kartę tarota z pytaniem „jak mogę spełnić te manifestacje?” Zamknij swój rytuał wdzięcznością lub modlitwą. Nie podejmuj działań wobec swoich intencji, dopóki Księżyc nie pojawi się na niebie w 2-3 dni po nowiu.

Retrogradacja Urana - zmiany wiszą w powietrzu >>