Nowa kolekcja LAVARD 

To właśnie w mieście narodzin Mozarta, kolebce klimatycznej architektury oraz źródle najwyższej kultury i sztuki zaprezentowano nowości pochodzącej z Podhala marki LAVARD. Elegancja i klasyka krojów spotykają się tutaj ze świetnymi tkaninami, które w efekcie dają nam ubrania, jakie posłużą przez lata: nie tylko ze względu na jakość, ale też nieustanną aktualność. Niezależnie od wieku, stylu życia, zainteresowań - to kolekcja kompletna, którą pokochają wszyscy ceniący sobie wygodę i wspomnianą wcześniej jakość. 

Jesienni klimat sesji nie ma jednak w sobie melancholii: z modeli biją wręcz radość, optymizm i pozytywna energia. Ta ekscytacja towarzyszy także nam, kiedy wchodzimy w nowy sezon z taką właśnie modą, jaką proponuje nam LAVARD.

W tej scenerii świetnie odnajduje się główny motyw przewodni kolekcji - krata. Ten wzór znajdziemy na marynarkach, kompletach, spodniach, płaszczach i sukienkach w nowej kolekcji, które pozwalają na swobodne kombinacje i bawienie się printem. Kolekcję uzupełniają dzianiny i szeroka gama okryć wierzchnich - od przejściowych kurtek, po eleganckie płaszcze z misiem. Ubrania z nowej kolekcji LAVARD z powodzeniem sprawdzą się w codziennych, jak i bardziej eleganckich stylizacjach. 

Nowa kolekcja już dostępna w salonach LAVARD i na lavard.pl