Przygotowaliśmy dla was 4-odcinkowy cykl, w którym pokażemy Wam, na co warto zwrócić uwagę podczas wizyty w gabinecie medycyny estetycznej.  Podpowiemy, które z zabiegów pomogą Wam osiągnąć wymarzony efekt i czuć się naturalnie pięknie. Zwrócimy uwagę, jak ważna jest konsultacja z lekarzem, wspólne ustalenie planu działania oraz dobór właściwego preparatu.

Naszą przewodniczką po świecie medycyny estetycznej jest Malwina Wędzikowska - znana dziennikarka, stylistka i kostiumografka. Malwina nie tylko opowie i pokaże jak wygląda medycyna estetyczna “od kuchni”, ale także sama przetestuje niektóre z zabiegów.

W pierwszym odcinku Malwina i Magdalena Brodalka (laureatka naszego wrześniowego konkursu), udają się do warszawskiego gabinetu Pana dr Andrzeja Ignaciuka, specjalisty medycyny estetycznej, prekursora tej dziedziny w Polsce. Dr. Ignaciuk odkryje przed nami zagadki modelowanie twarzy.

Dziewczyny znalazły się w dobrych, doświadczonych rękach i każda z nich ma okazję przekonać się na własnej skórze, że warto zaprzyjaźnić się z medycyną estetyczną. Poprawa owalu, proporcji twarzy, redukcja zmarszczek… W rękach specjalisty jest to możliwe i bezpieczne.

Obejrzyj pierwszy odcinek "Younger Now" i zobacz, jak wyglądała wizyta dziewczyn w gabinecie i co najważniejsze, efekt końcowy przeprowadzonych zabiegów.

Produkty saypha® na bazie kwasu hialuronowego wykorzystane podczas zabiegów pochodzą od austriackiej firmy Croma Pharma, która od ponad 40 lat specjalizuje się w produkcji tego typu preparatów.

Chcesz dowiedzieć się więcej o medycynie estetycznej śledź naszą serię Younger Now x Croma.