W pierwszym odcinku serii Younger Now Malwina Wędzikowska wprowadziła nas w tajniki modelowania twarzy. Co zobaczymy w drugim odcinku?

Malwina, wraz z laureatką konkursu Younger Now, odwiedziła gabinet Preibisz Skindoctors, prowadzony przez doktora Łukasza Preibisza - dermatologa, lekarza medycyny estetycznej. Celem spotkania, jest rozwianie jednego z popularniejszych mitów dotyczących medycyny estetycznej.

Powszechnie pokutuje opinia, że zabiegi medycyny estetycznej mają na celu usunięcie lub zamaskowanie istniejących już oznak starzenia. Jednak nic bardziej mylnego, są zabiegi , które działają profilaktycznie, spowalniają proces utraty nawilżenia i gęstości skóry, poprawiają jej ukrwienie oraz pobudzają tworzenie się nowych włókien kolagenowych, dzięki czemu skóra dłużej pozostaje jędrna i naturalnie młoda. Takim zabiegiem jest Arthrex® - personalizowana terapia komórkowa. Na własne oczy zobaczycie na czym on polega i jakie inne procedury można wykonać, żeby wyglądać i czuć się lepiej. Pokażemy Wam też na co powinnyście zwracać uwagę podczas wyboru gabinetu medycyny estetycznej.

Zobaczcie drugi odcinek "Younger Now" i przekonajcie się jak zabiegi wyglądają od kuchni.

Produkty saypha® na bazie kwasu hialuronowego wykorzystane podczas zabiegów pochodzą od austriackiej firmy Croma Pharma, która od ponad 40 lat specjalizuje się w produkcji tego typu preparatów.

Chcesz dowiedzieć się więcej o medycynie estetycznej śledź naszą serię Younger Now x Croma - tutaj znajdziesz pierwszy odcinek serii