To już ostatnia część 4-odcinkowego cyklu Younger Now, w którym razem z nasza prowadzącą - niezastąpioną Malwiną Wędzikowską odkrywaliśmy przed Wami (wcale nie tak straszny) świat medycyny estetycznej.

Pierwszy odcinek poświęcony był tajnikom modelowania twarzy, które Malwina zgłębiała razem z doktorem Andrzejem Ignaciukiem. W kolejnym, dowiedzieliśmy się jakie zabiegi warto wykonywać prewencyjnie i razem z laureatką konkursu Younger Now, odwiedziliśmy gabinet Preibisz Skindoctors, prowadzony przez doktora Łukasza Preibisza. W trzecim odcinku udaliśmy się do wrocławskiej Kliniki Kaniowscy, w której mimo tego, że Malwina wciąż nie przyzwyczaiła się do igieł, zdecydowała się na zabieg z użyciem kwasu hialuronowego, wykonany przez doktora Michała Kaniowskiego.

W ostatnim już, czwartym odcinku Malwina spotyka się z jednym z najpopularniejszych specjalistów w branży – doktorem Marcinem Ambroziakiem. Jakie ma oczekiwania wobec wizyty? Ma być młodo, zdrowo, świeżo i bez radykalnych zmian. Na samym początku nasza prowadząca wystraszyła Doktora zawartością swojej kosmetyczki - przy skórze łojotokowej, jaką ma Malwina, bardzo istotne jest dobranie pielęgnacji niezapychającej porów. Doktor zaproponował nowoczesną kosmetologię, specjalnie przystosowaną do typu jej skóry, opartą na produktach marki UNIVERSKIN™. Kosmetyki, których skład został dobrany do indywidualnych potrzeb skóry Malwiny, UNIVERSKIN™ dostępne jedynie w gabinetach lekarzy dermatologów i medycyny estetycznej. W tych produktach nie znajdziecie konserwantów, a składniki aktywne – czyste molekuły pozyskiwane od dostawców farmaceutycznych.

Na koniec doktor Ambroziak wykonał zabieg liftingu twarzy przy pomocy specjalnych nici, na jednej ze swoich pacjentek. Efekt? Zobaczcie 4 odcinek „Younger Now”! 

Produkty saypha® na bazie kwasu hialuronowego wykorzystane podczas zabiegów pochodzą od austriackiej firmy Croma Pharma, która od ponad 40 lat specjalizuje się w produkcji tego typu preparatów.