Stacjonarnie się nie odbędzie. Marka Lui Store wymyśliła jednak inną formę wyprzedaży, dzięki której nie będziecie musiały rezygnować z zaplanowanych zakupów. Dziś, o godzinie 14 na Instastories @lui.store.warsaw pojawią się zdjęcia dostępnych na wyprzedaży produktów wraz z ich rozmiarami i cenami, które będziecie mogły kupić właśnie przez Instagram. Dodatkowo, w sklepie online marki czeka na Was teraz darmowa wysyłka do wszystkich zakupów.

"Ze względu na ostatnie wydarzenia związane z pandemią jesteśmy zmuszeni zmienić formę eventu. Wyprzedaż odbędzie się na instastories! O godz 14:00 wrzucimy zdjęcia dostępnych rozmiarów oraz cen. Butik zostaje zamknięty do odwołania. W naszym sklepie online czeka na was również darmowa wysyłka a wszystko! W pilnych sprawach proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 692424111 ☺️ Pozdrawiamy LuiStore"

Co pojawi się na wyprzedaży? Wśród produktów znajdziecie wiele wzorzystych, idealnych na w sezon wiosna-lato sukienek i spódnic marek takich jak RIXO London (pojawią się m.in. modele Holly, Kelly, Betty) i Les Coyotes de Paris (m.in. modele Lourdes, Cleo, Sophie). O 14 na Instagramie w znacznie niższej cenie kupicie też klasyczne opaski Lui Store.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez L u i S t o r e (@lui.store.warsaw) Mar 12, 2020 o 1:16 PDT