Był Krzysztof Zalewski, przyszedł czas na Darię Zawiałow. To właśnie niezwykle popularna polska wokalistka pojawi się w kolejnej odsłonie cyklu koncertowego Olivia Stars: Olivia Star Top. Na to kameralne wydarzenie jest tylko 150 miejsc.

Daria Zawiałow zagra akustyczny koncert 150 m nad ziemią, a towarzyszyć jej będzie kameralna orkiestra Progres pod dyrekcją Ireneusza Wojtczaka. Na scenie wystąpi też jazzman, kontrabasista i kompozytor Olo Walicki oraz gitarzysta, improwizator i producent muzyczny Kamil Pater. Poza tym muzyka przeplatana będzie rozmową z Darią, którą poprowadzi świetna polska dziennikarka muzyczna Gabi Drzewiecka, więc z pewnością będzie ciekawie.

Okazje tak intymnej, skupionej na jakości rozmowie z muzykami nie zdarzają się często, a już na pewno nie w takiej oprawie i aranżacjach. Formułę wieczoru opracowywaliśmy wspólnie przez wiele miesięcy, a rozmową z artystami za każdym razem chcemy podnieść rangę wydarzenia do iście wysmakowanego i wysublimowanego doświadczenia – mówi Gabi.

Kolejną atrakcją wieczoru będzie ekskluzywna kolacja przygotowana przez mistrzów kuchni, nagrodzonych gwiazdkami Michelin – Paco Pereza i Antonia Arcieriego. Wydarzenie zacznie się o godzinie 18 i potrwa do północy. Po koncercie goście będą bawić się na after party i podziwiać widok na rozświetlone, nocne Trójmiasto. Bilety są dostępne od 4 listopada. Za organizację wydarzenia odpowiada agencja Live. Koncert rejestrować będzie 10 kamer i dron, dzięki czemu wkrótce każda osoba będzie mogła go zobaczyć w sieci.