"25 lat ELLE"

Wszystko zaczęło się w 1994 roku, od okładki z piękną Basią Milewicz w biało-czerwonej stylizacji. Teraz ELLE czyta już trzecie pokolenie Polek. W ramach świętowania 25 urodzin ELLE, Marta Kowalska i Aleksander Ryżow przepytali 25 postaci, bez których polska edycja magazynu nie mogłaby zaistnieć, a z tych rozmów skleili wyjątkowy dokument. W trakcie Szaleństwa Zakupów mieliście niezwykłą okazję, aby premierowo obejrzeć "25 lat ELLE" podczas trzech projekcji. Każdą z nich poprzedzała pełna wspomnień, nostalgiczna rozmowa o historii mody w Polsce - redaktor prowadząca ELLE.pl zaprosiła do niej Annę Puślecką, Maję Sablewską, Adę Fijał oraz Jacoba Birge. 

Kino plenerowe 

Zaczęliśmy pięknie, bo filmem "McQueen" o genialnym brytyjskim projektancie, l’enfant terrible, Alexandrze McQueenie. W naszym plenerowym repertuarze znalazła się także "Diana" z Naomi Watts w roli głównej, piękny w formie i przerażający w fabule "Neon Demon" oraz "Coco before Chanel" w reżyserii Anne Fontaine. 

Wyjątkowa wystawa okładek ELLE 

Tematycznie przygotowaliśmy dla Was także wystawę. Przed Centrum Handlowym Westfield Arkadia oraz w jej wnętrzach ustawiliśmy filmowe okładki ELLE. W trakcie szaleństwa zakupów mogliście oglądać zdjęcia aktorek, które na przestrzeni ostatnich 26 lat zdobiły nasz magazyn. Na okładkach ELLE Polska pojawiło się wiele pięknych, utalentowanych kobiet, które zachwycają nas zarówno swoimi artystycznymi wcieleniami, jak i codziennymi, życiowych postawami. Fotografowaliśmy (często kilkukrotnie) Magdalenę Cielecką, Joannę Kulig, Agnieszkę Grochowską, Magdalenę Boczarską, Kasię Smutniak, Mariannę Zydek, Joannę Brodzik czy Annę Dereszowską. 

To jednak nie wszystko, co działo się w Westfield Arkadia w ostatnim tygodniu. Podczas Szaleństwa Zakupów mogliście spotkać także stylistów ELLE, ELLE Man i Glamour, którzy przedstawili swoje wybory na jesień. Była z nami także Monika „Osa” Jurczyk –  personal shopperka, która wspiera kobiety na drodze do samoakceptacji. Jej wystąpienie było poświęcone 10 krokom do polubienia siebie, zbudowania garderoby kapsułowej oraz najważniejszym trendom. 

Dziękujemy, że byliście z nami i do zobaczenia!

Więcej zdjęć z tego wydarzenia znajdziecie w naszej galerii.