City Park Hotel & Residence to coś więcej niż pięciogwiazdowy hotel z najlepszymi śniadaniami w Poznaniu. To miejsce, w którym historia stała się domem dla tętniącej życiem współczesności, co czuć na każdym kroku.

W ceglanych murach dawnych ułańskich koszar swoje miejsce znalazły: City Garden SPA by l'Occitane, liczne restauracje, w tym wielokrotnie nagradzana CUCINA 88, kawiarnie, niszowe butiki, a nade wszystko tutejsza perełka - Whisky Bar 88 - wielokrotnie oznaczony mianem najlepszego baru w Polsce. Skąd to wyróżnienie? Whisky Bar 88 to miejsce z jedną z największych kolekcji whisky w Europie! Warto zajrzeć tutaj po zachodzie słońca podczas wizyty w Poznaniu, skosztować złotej wody życia, kolorowych koktajli i niebanalnych dań szefa kuchni Artura Szwackiego.

City Park Hotel & Residence zaprasza do 88 apartamentów hotelowych o powierzchni minimum ... 43m2! Przy urządzaniu pokoi hotelowych wykorzystano materiały i meble z kolekcji Armani Home, Roberto Cavalliego oraz Missoni Home.

City Park Poznań to miejsce stworzone przez polskiego inwestora i wizjonera Wiesława Jana Prusieckiego zgodnie z jego filozofią EightyEight Concept® gdzie architektura, produkt i aura są bliskie człowiekowi; oparte o proste rozwiązania, swobodną atmosferę i co najważniejsze - przypieczętowane ogromna dedykacją zespołu. 

Jeśli szukacie wyjątkowych smaków i awangardowego, niepowtarzalnego miejsca na mapie Poznania, odwiedźcie City Park Poznań. Warto tu zajrzeć i poczuć te doznania na własnej skórze.

Czy warto odwiedzić City Park Poznań w tych niecodziennych czasach? Zdecydowanie tak! Restauracja CUCINA, Whisky Bar 88 i Kawiarnia Cappuccina, zapraszają w kulinarną podróż zarówno na miejscu, jak i na wynos.

City Park Hotel & Residence***** 
ul. Wyspiańskiego 26, 60-751 Poznań

+48 600 019 700 
www.cityparkhotel.pl