Usytuowany na ostatniej kondygnacji hotelu Crowne Plaza Warsaw –  The HUB przy rondzie Daszyńskiego w Warszawie, THE ROOF to podniebny koktajlbar, ze znakomitą kuchnią i niezapomnianym widokiem na panoramę miasta. Światowej klasy barmani oferują tu szereg kolorowych propozycji, od klasycznych po autorskie. Spróbujcie Passion District czy Golden Hour lub bezalkoholowych: Lavender Fields, Gringo czy Roof’s Garden. Dodatkowo, na ten wyjątkowy wieczór szykuje się kilka premierowych orzeźwiających, szampańskich kompozycji na powitanie lata! Co więcej? Oryginalne menu z tatarem, ośmiornicą i krewetkami w rolach głównych. Czekają też wegetariańskie bao z boczniakiem i mini-burgery z portobello oraz… desery! Te zadowolą najwybredniejszych, m.in.: sernik z białą czekoladą czy mus czekoladowy!

I jeszcze muzyka! 24 czerwca, w skybarze THE ROOF, na powitanie lata wystąpi DJ BUSLAV – multiinstrumentalista, kompozytor, producent i twórca tekstów. To artysta, który zbierał swoje doświadczenie w najlepszych muzycznych miejscach na mapie świata, a na swoim koncie ma wiele unikatowych projektów. Jego debiutancki album zatytułowany Buslav został nominowany w 2017 r. do Nagrody Muzycznej Fryderyk w kategoriach Album Roku Pop oraz Fonograficzny Debiut Roku.

Podsumujmy. Niezapomniany widok na panoramę miasta, nietuzinkowa karta koktajli wraz z doskonałą kuchnią i autorski set muzyczny. Najbliższy piątek, 24 czerwca, start godz. 20:00. Tak celebrujemy początek lata w podniebnym The ROOF. Do zobaczenia!