Konkurs ELLE X Longines: szukamy nowych pionierów! 

Robisz coś innowacyjnego? Prowadzisz start-up? Doskonalisz wyjątkowe umiejętności? Wraz z marką Longines szukamy osób, które robią piękne, pionierskie rzeczy. Opisz nam swój pomysł lub zgłoś do konkursu osobę, której działania uważasz za pionierskie - formularz konkursowy znajdziesz poniżej, a regulamin TUTAJ

Konkurs trwa przez 3 tygodnie, od 8 do 29 kwietnia 2022 roku. Nagroda? Redakcja wybierze trzech zwycięzców, z którymi porozmawia o ich działalności, pomysłach, inspiracjach i opisze te historie na łamach ELLE.pl Dodatkowo, zwycięzca nagrody głównej otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 5 tysięcy złotych na rozwój swoich innowacji. 

 

Longines Zulu Time

Dlaczego o pionierskości mowa? Pretekstem do zorganizowania tego konkursu była wyjątkowa premiera marki Longines, która tytułową pionierskość ma w swoim DNA. 

Niezwykłe historie pionierów do dziś inspirują miliony kobiet i mężczyzn na całym świecie. Razem z zegarkiem Spirit Amelia Earhart, Elinor Smith, Paul-Emill Victor i Howard Hughes śmiało ruszali by odkryć to, co jeszcze nieodkryte, podejmowali ryzyko, ustanawiali rekordy i przekraczali własne granice. 

Duch tych niezwykłych postaci jest wiecznie żywy, a marka zamyka go w "odświeżonych" modelach kultowych zegarków. Kolekcję Longines Spirit znacie już dobrze - model, który dziś przed Wami odkryjemy dołączy do tej rodziny. Zegarek Longines Spirit Zulu Time łączy historię z innowacyjnością. To hołd dla tych wyjątkowych mężczyzn i kobiet, którzy poprzez swoje doświadczenie, wyczyn lub pokaz odwagi odcisnęli swój ślad w historii - popychając nowe pokolenia do prześcignięcia samych siebie. A my dziś do tego zachęcamy również Was! 

Nie wiecie jak zacząć? Ku inspiracji zostawiamy Wam również film stworzony z okazji premiery zegarka Zulu Time. Powodzenia! 

Zwycięzcami konkursu są:

Pierwsze miejsce -  Agnieszka F
Drugie miejsce - Justyna P
Trzecie miejsce - Weronika U

Ze zwycięzcami konkursu skontaktujemy się drogą mailową.